اخبار کسب و کار

سونی نسل اول پلی استیشن را دوباره عرضه می‌کند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

در تاریخ ۳ دسامبر، کنسول محبوب پلی استیشن ۲۴ ساله می‌شود. برای جشن گرفتن این تولد، سونی یک نسخه خاص از اولین نسل پلی استیشن با نام PlayStation Classic عرضه می‌کند.

پلی استیشن کلاسیک دقیقا مشابه اولین نسل از این کنسول‌های محبوب و دوست داشتنی است و حتی دکمه‌ها و دیگر چیزها، مشابه همان کنسول است. البته دیگر جایی برای گذاشتن سی‌دی در آن وجود ندارد و بدنه دستگاه هم حدود ۴۵ درصد کوچک‌تر شده است.

این کنسول همراه با دو کنترلر یا دسته، درست به شکل اولین دسته‌های پلی استیشن عرضه می‌شود و همینطور ۲۰ بازی نیز روی آن نصب شده است. از جمله این بازی‌ها می‌توان به Final Fantasy VII، Tekken 3، Ridge Racer Type 4 و Wild Arms اشاره کرد. برای بازی کردن تنها کافی است این کنسول را به برق و سپس با HDMI به تلویزیون وصل کرده و با وصل کردن دسته‌ها به آن، هر کدام از بازی‌ها را که می‌خواهید اجرا کنید. حتی مولتی پلیر برای بازی‌هایی مثل Tekken نیز در دسترس خواهد بود و با وصل کردن دو دسته می‌توان بازی کرد.

در حال حاضر اگر به این دستگاه علاقه‌مند باشید می‌توانید از طریق سایت سونی آن را پیش‌خرید کنید. فروش این کنسول از تاریخ ۳ دسامبر یا ۱۲ آذر ماه شروع می‌شود که نسل اول پلی‌استیشن نیز ۲۴ سال پیش در چنین تاریخی در ژاپن برای اولین بار عرضه شد. قیمت این کنسول جذاب نیز ۹۹ دلار تعیین شده که همراه با کنسول، دو دسته و ۲۰ بازی از پیش نصب شده نیز دریافت می‌کنید.

شاید بتوان گفت بزرگ‌ترین رقیب این کنسول، Super Nintendo Classic Edition باشد که این کنسول نیز درواقع نسخه بازسازی شده کنسول خاطره انگیز نیتندو به شمار می‌آید که با قیمت ۸۰ دلار در سال گذشته عرضه شد. هرچه باشد فکر می‌کنیم ایرانیان با کنسول سونی بیشتر خاطره داشته باشند و اگر این کنسول وارد کشور شود، شاید فروش خوبی را هم تجربه کند. شما درباره این اقدام سونی چه فکر می‌کنید؟ آیا حاضر به خرید PlayStation Classic جدید هستید؟

منبع: GSMArena

The post سونی نسل اول پلی استیشن را دوباره عرضه می‌کند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا