اخبار کسب و کار

iOS 12.1 نشانه‌هایی از ارائه آیپدهای جدید در سال جاری دارد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

علی‌رغم انتشار اخبار پراکنده، در مراسم ۱۲ سپتامبر آیپد های جدید معرفی نشدند. بسیاری از کارشناسان می‌گویند که اپل قصد دارد برای معرفی این آیپد ها مراسم جداگانه‌ای را در سال جاری برگزار کند و با توجه به این اطلاعات جدید، به نظر می‌رسد این اخبار صحت دارند. همانند تمام نسخه‌های iOS، کارشناسان نسخه بتا iOS 12.1 را برای اطلاعات مخفی زیر و رو کردند و موفق شدند اطلاعات جدیدی را در مورد آیپد های جدید پیدا کنند. در کدهای نسخه‌های قبلی iOS، فهرستی از محصولات اپل وجود داشت ولی حالا در iOS 12.1 یک گروه جدید تحت عنوان iPad2018Fall کشف شده است. این نام به اندازه کافی واضح است ولی اگر بخواهیم به زبان ساده آن را تشریح کنیم، باید بگوییم که آیپدهای جدید در پاییز امسال عرضه می‌شوند.

طبق این کدها، مدل‌های جدید آیپد پرو در پاییز امسال معرفی خواهند شد.

یکی دیگر از ویژگی‌های iOS 12.1، امکان سینک کردن «مموجی‌ها» (Memoji) از طریق آی‌کلاود است. هرچند کاربران محصولات اپل چشم‌انتظار چنین قابلیتی نبوده‌اند، ارائه این مشخصه نشان می‌دهد که غیر از آیفون‌ها، گجت‌های دیگری از مموجی پشتیبانی خواهند کرد. این مشخصه در راستای اخبار و گزارش‌های منتشر شده در مورد بهره‌گیری آیپدهای جدید از سیستم فیس آی‌دی است.

در چند ماه اخیر، شایعات و گزارش‌های زیادی در مورد مدل‌های آیپد پرو جدید منتشر شده است و حالا باید بگوییم که به احتمال زیاد، این مدل از آیپدها به‌زودی معرفی خواهند شد. حالا تنها چیزی که باقی مانده، مشخص کردن روز رونمایی از جانب اپل است. هرچند ماه آذر آخرین ماه پاییز محسوب می‌شود، اما باید خاطرنشان کنیم که اپل در این فصل، تا حالا دیرتر از تاریخ ۲۷ اکتبر (۵ آبان) مراسم رونمایی برگزار نکرده است. به همین خاطر می‌توانیم انتظار معرفی این آیپدها را در نیمه دوم ماه اکتبر داشته باشیم.

منبع: Phone Arena

The post iOS 12.1 نشانه‌هایی از ارائه آیپدهای جدید در سال جاری دارد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا