اخبار کسب و کار

عرضه نوکیا ۹ احتمالا به ماه اسفند موکول شده است

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

جدیدترین گوشی پر سروصدا نوکیا یعنی نوکیا ۹ که احتمالا مجهز به اسنپ‌دراگون ۸۴۵ و دوربین پنج‌گانه است، به گفته‌ی یکی از منابع معتبر، احتمالا دیرتر از زمان انتظار روانه‌ی بازار می‌شود. به نظر می‌رسد تاریخ برای نوکیا دوباره در حال تکرار شدن است. نوکیا ۸ Sirocco که ماه‌ها پیش در نمایشگاه MWC 2018 معرفی شد، در اصل قرار بوده در سال ۲۰۱۷ رونمایی شود. اما با نزدیک شد به زمان رونمایی اصلی یعنی سپتامبر ۲۰۱۷، رییس بخش محصول نوکیا تصمیم می‌گیرد که این گجت هنوز آماده‌ی عرضه نیست و تاریخ عرضه آن را به تعویق انداخت. به همین خاطر گویا در مورد این گوشی هم چنین سناریویی در حال تکرار شدن است.

به‌نظر می‌رسد که مدیران ارشد نوکیا هنوز از کیفیت این گوشی راضی نیستند.

بنا به گفته‌های منابع مختلف، ساخت نوکیا ۹ که مجهز به ۵ دوربین است، از ماه‌ها پیش آغاز شده و نوکیا می‌خواسته این گوشی به مهم‌ترین پرچم‌دار این شرکت در سال ۲۰۱۸ بدل شود. اما حالا به‌نظر می‌رسد که مدیران ارشد هنوز از کیفیت این گوشی راضی نیستند و می‌خواهند باز هم تغییراتی را بر آن اعمال کنند. به خاطر همین سخت‌گیری‌ها، به احتمال زیادی در پاییز ۲۰۱۸ شاهد معرفی این گوشی نخواهیم بود و احتمالا نوکیا ۹ در اسفند ماه در نمایشگاه MWC 2019 معرفی خواهد شد. در همین زمینه گزارش‌های پراکنده‌ای در مورد عصبانیت برخی از کارکنان HMD از این تاخیر در عرضه منتشر شده و به ادعای این منابع، تصاویری که مدتی پیش از این گوشی منتشر شده‌اند، در راستای انتقام‌جویی این کارکنان بوده است.

در نهایت، فعلا چندان نمی‌توان روی این خبرها حساب کرد و باید چشم‌انتظار خبرهای بیشتری بمانیم. اما با توجه به شواهد و قرائن، خبر مربوط به تاخیر در عرضه این گوشی چندان هم تعجب‌آور نیست.

منبع: Phone Arena

The post عرضه نوکیا ۹ احتمالا به ماه اسفند موکول شده است appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا