اخبار کسب و کار

بخش داستانی بازی کارتی ویچر جداگانه عرضه می‌شود

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

مدت‌هاست که منتظر عرضه‌ی بخش داستانی بازی کارتی Gwent هستیم. با این حال، شرکت بازی‌سازی CD Projekt می‌داند که بازی کارتی آن‌ها فعلا حال و روز خوبی ندارد و بهتر است که به جای افزودن بخش داستانی به آن، پیش از هر چیز بازی را درست کند. بدون شک تغییراتی که قرار است به بازی Gwent بیایند روی توسعه‌ی بخش داستانی آن هم تاثیر گذاشته؛ طوری که چند روز پیش در قالب خبری شنیدیم که بخش داستانی بازی Gwent به جای اینکه یک آپدیت برای بازی باشد، به صورت جداگانه عرضه خواهد شد.

بازی Thronebreaker: The Witcher Tales برای عرضه روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر برنامه ریزی شده است.

بخش داستانی بازی کارتی Gwent طبق خبری که سازندگان مجموعه بازی‌های ویچر منتشر کرده‌اند، آن‌قدر بزرگ شده است که می‌خواهند به صورت جداگانه عرضه‌اش کنند. بخش داستانی بازی کارتی ویچر Thronebreaker نام دارد و قرار است که یک نقش‌آفرینی کارتی باشد و تمام کردن آن حداقل ۳۰ ساعت طول بکشد.

در ابتدا قرار بود که Thronebreaker در پایان سال گذشته‌ی میلادی به بازی Gwent اضافه شود، ولی شرکت CD Projekt عرضه‌ی آن را یک سال به عقب انداخت. چند وقت پیش شنیدیم که این بخش داستانی بسیاری طولانی و بزرگ شده و به همین دلیل، به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد.

این نقش‌آفرینی کارتی از این پس با اسم Thronebreaker: The Witcher Tales شناخته می‌شود و مثل یک بازی ویچر، پر از تصمیم و انتخاب است؛ با این تفاوت که جریان قصه‌ی بازی با برد و باخت در بازی‌های کارتی تغییر می‌کند.

بازی Gwent

استودیوی CD Projket هم‌چنین مشغول کار روی یک آپدیت بزرگ برای بازی Gwent است. این آپدیت قرار است چه از نظر ظاهری و چه از نظر سیستم‌ها و مکانیک‌ها بازی را تغییر دهد.

تاریخ عرضه‌ی آپدیت بزرگ Gwent و بازی Thronebreaker مشخص نیست، ولی شرکت CD Projekt گفته که آن‌ها همزمان با یکدیگر تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهند شد.

بازی Thronebreaker: The Witcher Tales برای عرضه روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر برنامه ریزی شده است.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post بخش داستانی بازی کارتی ویچر جداگانه عرضه می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا