برنده قرعه‌کشی خودرو یلدای شگفت‌انگیز ۹۷ دیجی کالا

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

دیجی‌کالا امسال هم به سنت سال‌های گذشته بزرگترین کمپین خرید را در آستانه یلدا و در روز خرید اینترنتی ایرانیان برگزار کرد. امسال بعد از برگزاری این جشنواره، قرعه‌کشی یلدای شگفت‌‌انگیز ۹۷ دیجی کالا، که جایزه‌اش یک دستگاه ماشین MVM X22 بود، ۱۵ دی ماه ۱۳۹۷ انجام شد. برنده خوش‌شانس این جشنواره یلدایی محمدصادق یزدان‌پناه، از شهرستان بهبهان در استان خوزستان بود.

این جشنواره مخصوص شرکت‌کنندگان در کمپین یلدای ۹۷ و با شرایط حضور متفاوت از سال‌های پیش بود. شرکت‌کنندگان از ۱۷ تا ۳۰ آذر برای ثبت‌نام در صفحه مخصوص قرعه‌کشی فرصت داشتند. شرایط مسابقه نیز به این شکل بود که بعد از گرفتن نام کاربری و رمز عبور در سایت دیجی‌کالا، امکان ثبت‌نام در لندینگ این قرعه‌کشی فراهم شده و به محض ورود به صفحه، ده امتیاز غیرفعال برای کاربر ثبت می‌شد. با اولین خریدی که کاربر بین روزهای ۲۷ تا ۳۰ آذر یعنی در طول کمپین یلدای دیجی‌کالا انجام می‌داد، این امتیاز فعال شده و به حساب کاربری ریخته می‌شد. نحوه افزایش امتیاز هم به این صورت بود که اگر لینک مسابقه را برای دوستان بفرستید و آنها از طریق لینک در قرعه‌کشی شرکت کنند، به ازای هر نفر جدید هر بار ۱۰ امتیاز به حساب شما افزوده شود. در نهایت همه این امتیازها با اولین خرید شب یلدا فعال می‌شدند. امتیاز بیشتر شانس بیشتری برای شرکت در قرعه‌کشی ایجاد می‌کرد.

The post برنده قرعه‌کشی خودرو یلدای شگفت‌انگیز ۹۷ دیجی کالا appeared first on دیجی‌کالا مگ.

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *