اخبار سینما

روایت تلاش همه کادر درمان در دوران کرونا

تصویربرداری مجموعه مستند «شیفت کاری» به تهیه‌کنندگی حمید یادروج و کارگردانی محمد مرادی‌فخر درباره تلاش همه کادر درمان در دوران کرونا به پایان رسید.

به نقل از روابط عمومی، حمید یادروج تهیه‌کننده مجموعه مستند «شیفت کاری» عنوان کرد: تصویربرداری این مجموعه مستند ۱۰ قسمتی از اوایل اردیبهشت ماه آغاز و پس از ۳۶ جلسه تصویربرداری روز گذشته به پایان رسید.

وی افزود: در این مجموعه که به موضوع کرونا پرداخته می شود، برخلاف بسیاری از فیلم‌ها و مستندها که فقط به تلاش پزشکان و پرستاران می‌پردازد، در هر قسمت به یکی از حرفه‌های مرتبط با پزشکی مثل بیماربر، نمونه‌گیر آزمایشگاه، راننده آمبولانس، متصدی رختشورخانه، متصدی سردخانه، نگهبان و … پرداخته شده است، البته در این مستند به پزشکان و پرستاران که در خط مقدم این جبهه فعالیت می‌کردند، توجه ویژه‌ای شده است.

یادروج بیان کرد: در این مجموعه که در قالب مستند داستانی ساخته می‌شود، علاوه بر شخصیت‌های واقعی که اتفاقات قابل تاملی در دوران کرونا برای آن‌ها افتاده است، شاهد حضور بازیگران تئاتری هم هستیم که بر اساس داستان های واقعی در این سریال مستند ایفای نقش می‌کنند.

تهیه‌کننده و کارگردان مستند «پسر را ببین، پدر را تصور کن» با تشکر از حمایت و همراهی مدیریت شبکه دو سیما و مدیریت گروه خانواده این شبکه، تصریح کرد: همزمان با تصویربرداری، تدوین این سریال مستند انجام شد و تاکنون حدود ۵ قسمت از این سریال در مراحل نهایی آماده‌سازی است و تدوین قسمت‌های دیگر نیز ادامه دارد.

یادروج در پایان با تشکر از مدیریت بیمارستان یاس و پرسنل این بیمارستان در همراهی با این پروژه، به مشکلات کار در محیط بیمارستانی اشاره کرد و گفت: در طول کار یکی از پزشکان و دو نفر از بازیگران و چند نفر از گروه تولید به کرونا مبتلا شدند و این موضوع روند تولید کار را کُند کرد.

مجموعه مستند «شیفت کاری» به تهیه‌کنندگی حمید یادروج در گروه خانواده شبکه دو سیما و به سفارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می‌شود.

عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه‌کننده: حمید یادروج، نویسنده و کارگردان: محمد مرادی فخر، تصویربردار: حسین میرزایی، علی کوچک‌خانی، مدیر تولید: وحید یادروج، تدوین: محمد مرادی‌فخر، صدابردار: محمد زمانی، دستیار تصویر: مرتضی حفار، هماهنگی: سعید شهرابی فراهانی دستیار کارگردان: الیاس محسنی، مشاور تهیه: محمدحسین ولایتی، روابط عمومی: سامان سلیمی، عکاس: سید حمیدرضا هاشمی، دستیار تهیه: مجید محبی.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا