اخبار سینما

سونی ساخت دنباله‌های «ونوم» و «شکارچیان روح» را تایید کرد

سونی قصد دارد روند پول درآوردن از دنباله‌های جدید از پروژه‌های قبلی را ادامه دهد و مشغول گسترش شخصیت‌های مارولی‌اش نیز هست.

به نقل از ورایتی، استودیوی سونی پیکچرز تایید کرده که قسمت سوم مجموعه «ونوم» با نقش‌آفرینی تام هاردی و همچنین دنباله‌ای دیگر برای «شکارچیان روح» ساخته خواهد شد.

پس از موفقیت‌های باکس آفیسی نخستین فیلم «ونوم» محصول ۲۰۱۸ و دنباله آن در سال گذشته که به ترتیب ۸۵۶ میلیون دلار و ۵۰۲ میلیون دلار فروختند، سونی می‌خواهد قسمتی دیگر برای این مجموعه تولید کند.

این استودیو همچنین گفته می‌خواهد دنباله‌ای برای «شکارچیان روح: افترلایف» بسازد که ۲۰۰ میلیون دلار فروخته بود.

استودیو این اخبار را دوشنبه شب طی رخدادی به نام سینماکان اعلام کرد که برنامه سالانه تجاری‌اش مخصوص صاحبان سینماهاست. سونی گفت قسمت‌های جدید در راه هستند اما هنوز هیچ جزییاتی از آن‌ها منتشر نکرده است.

این اعلانیه در قالب تصاویری کوتاه از فیلم‌های جدید منتشر شد. از دیگر پروژه‌هایی که توسط سونی اعلام شدند می‌توان از فیلم بیوگرافیکی جدید در مورد ویتنی هیوستون، فیلم «کرِیوِن شکارچی»، «ایکوالایزر ۳» و کلیپ‌های جدیدی از «مردی به نام آتو» با نقش‌آفرینی تام هنکس نام برد.

در «ونوم»، تام هاردی نقش خبرنگاری به نام ادی براک را ایفا می‌کند که درگیر انگلی از جهانی دیگر می‌شود که به او قابلیت‌هایی جدید می‌دهد. دنیای سونی از شخصیت‌های مارولی همچنین شامل شخصیت‌هایی مانند موربیوس و کریون شکارچی می‌شود. سونی علاوه بر این دارد روی فیلمی جداگانه بر پایه شخصیت مادام وِب با نقش‌آفرینی داکوتا جانسون کار می‌کند.

شخصیت ونوم تام هاردی آخرین بار در صحنه پایانی فیلم «اسپایدرمن: راهی به خانه نیست» دیده شد. این فیلم یکی از غول‌های باکس آفیسی بود که در سطح جهان ۱.۸۹ میلیارد دلار فروخت. دانلود فیلم خارجی

«شکارچیان روح: افترلایف» توسط جیسون رایتمن کارگردانی شده که این مسئولیت را از پدرش ایوان رایتمن به ارث برد که کارگردان فیلم اصلی «شکارچیان روح» سال ۱۹۸۴ بود.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا