اخبار سینما

مشغول فیلمبرداری «داد» هستیم

سیدامیر سیدزاده تهیه کننده سینما و تلویزیون گفت فیلم «داد» به طور کامل در خارج از تهران فیلمبرداری می شود و منتظر اکران «خانه شیشه‌ای» است.

سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده، بازیگر و مجری طرح سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار سینمایی صبا پیرامون فعالیت های جدید خود عنوان کرد: در حال حاضر مشغول تهیه فیلم سینمایی «داد» به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل جلیلی هستم.

او افزود: فیلم سینمایی «داد» به صورت کامل در خارج از تهران در حال فیلمبرداری است.

تهیه کننده فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» با اشاره به بازیگران فیلم جدیدش مطرح کرد: در فیلم سینمایی «داد» از بازیگران نوجوان استفاده شده است.

تهیه کننده سریال «پیامک از دیار باقی» اظهار کرد: قطعا برای اکران عمومی فیلم سینمایی «داد» تلاش خواهم کرد.

او با اشاره به برخی از کارهای جلیلی که اجازه اکران دریاف نکرده اند، توضیح داد: سینمای ما اسیر سلیقه‌هاست و این موضوع در اکران آثار بیشتر به چشم می آید.

این تهیه کننده سینما خاطرنشان کرد: در یک مقطع زمانی فیلمی اجازه نمایش دریافت نمی‌کند و در مقطعی دیگر این اجازه صادر می شود و این امر در حالیست که این تولیدات هیچ آسیبی به جامعه وارد نمی‌کنند.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «داد» اعلام کرد:  هم اکنون فیلم سینمایی «خانه شیشه‌ای» به کارگردانی امیر پورکیان را آماده پخش دارم که در انتظار اکران است.

سیدزاده مطرح کرد: امیر جعفری، پانته‌آ‌ بهرام، بهاره کیان افشار  از بازیگران این فیلم سینمایی هستند که به موضوع مافیای موسیقی می پردازد.

تهیه کننده فیلم سینمایی «خانه شیشه ای» درباره کار در تلویزیون توضیح داد: تاکنون نزدیک به ۱۰ هزار دقیقه برنامه برای تلویزیون تولید کرده‌ام اما در شرایط فعلی این رسانه استقبالی از ما نمی‌کند.

سیدامیر سیدزاده در پایان با اشاره به شبکه نمایش خانگی گفت: سرمایه گذاری در حوزه شبکه نمایش خانگی در حال کم شدن است و به همین دلیل فعلاً قصد ندارم در این حوزه فعالیت کنم.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا