اخبار سینما

معرفی برندگان تمشک طلایی ۲۰۲۲

در حالی که فصل جوایز سینمایی سال فردا با برگزاری مراسم اسکار به پایان راه خود می‌رسد، برندگان جوایز تمشک طلایی به رسم هر سال یک روز پیش از اسکار برگزار شد.

به نقل از هالیوود ریپورتر، جوایز تمشک طلایی ۲۰۲۲ برندگان خود را شناخت تا بدترین فیلم های سال پیش را معرفی کرده باشد.

این جوایز که هر سال روز قبل از برگزاری مراسم اسکار برگزار می‌شود، امسال فیلمی را که نسخه فیلمبرداری شده از تئاتر «دایانا» است به عنوان برنده خود برگزید. این فیلم موزیکال که محصولی از نتفلیکس است و بیشترین نامزدی را کسب کرده بود بیشترین جوایز را هم برد و هم عنوان بدترین فیلم را کسب کرد و هم جایزه بدترین بازیگر نقش اول زن (برای بازی جینا د وال) و بازیگر نقش مکمل زن (برای بازی ارین دیوی)، بدترین کارگردان (برای کریستوفر اشلی) و بدترین فیلمنامه را از آن خود کرد.

«هرج و مرج فضایی: میراث جدید» محصولی از برادران وارنر نیز که در فهرست بدترین فیلم‌های سال نامزد شده بود ۳ تمشک طلایی برد و لبرون جیمز بدترین بازیگر مرد شد و فیلم جایزه بدترین زوج سینمایی و بدترین بازسازی یا ادامه را هم از آن خود کرد.

فیلم موزیکال «دایانا» در بخش بدترین فیلم علاوه بر «هرج و مرج فضایی» رقبایی چون «بی‌نهایت» ساخته آنتوان فوکوآ، «کارن» ساخته کوک دانیلز و «زنی پشت پنجره» ساخته جو رایت را پشت سر گذاشت.

دانلود فیلم موزیکال

جرد لتو نیز برای بازی در فیلم «خانه گوچی» تمشک طلایی بدترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرد. بن افلک برای «آخرین دوئل»، نیک کانن برای «میس‌فیتس»، مل گیبسون برای «خطرناک» و گرت کیگن برای «دایانا» رقبای وی در این بخش بودند.

بروس ویلیس نیز برای بازی‌اش در «گناه کیهانی» موفق شد تا در بخش «همه فیلم‌های بروس ویلیس» که امسال به جوایز اضافه شده بود خودش را در ۷ بخش دیگر شکست دهد.

دانلود فیلم درام

جایزه تمشک طلایی امسال چهل و دومین دوره‌اش را برگزار کرد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا