اخبار سینما

شبکه نمایش در نوروز ۱۴۰۱ چه فیلم‌هایی پخش می‌کند؟

شبکه نمایش برنامه ویژه‌ای را در ایام نوروز، برای پخش فیلم‌های منتخب از سینمای ایران و جهان در نظر گرفته است.

شبکه نمایش ۶ باکس را برای پخش فیلم‌های منتخب در ایام نوروز در نظر گرفته است که از ساعت ۱۱ صبح با عنوان فیلم‌های جذاب و سرگرم کننده آغاز می‌شوند.

فیلم‌های باکس ساعت ۱۱ به ترتیب روز پخش از ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین عبارتند از:

خانه خراب کن ۲، گرو، فورد در برابر فراری، مردان سیاه پوش بین‌المللی، شیر، جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها، پنگوئن بلوم، چمدان، کوهنوردان، ماجرای هاکل بری فین، جنگجویان آسمان، تنها در اعماق، مرز سه گانه، میان ستاره‌ای و هوانوردان.

در باکس ساعت ۱۳ برترین و شایسته‌ترین فیلم‌های سینمای ایران پخش خواهند شد. فیلم‌هایی در این بخش پخش خواهد شد که در باکس نوروزی سینمای ایران در سال گذشته پخش نشده‌اند و بر این اساس تکراری نخواهند بود. این آثار طیف متفاوتی از فیلم‌های ایرانی را شامل می‌شوند که از فیلم‌های کودک و خردسال تا جنگی و دفاع مقدسی را در بر می‌گیرد. نام فیلم‌های این بخش که از (۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین) پخش می‌شوند عبارتند از:

۲۳ نفر، شهر موش‌ها، خجالت نکش، سرخ‌پوست، خواب سفید، یدو، نفس، منطقه پرواز ممنوع، سارا، شبی که ماه کامل شد، دونده، خروج، زیر درخت هلو، ماجرای نیمروز و قصر شیرین.

شبکه نمایش همزمان با زادروز هنرمندان، آثاری مرتبط با آن‌ها را پخش می‌کند. به همین منظور همزمان با هفتم فروردین ماه، سالروز تولد خسرو شکیبایی، فیلم سارا روی آنتن می‌رود.

همچنین قرار است قبل از پخش فیلم‌های شبی که ماه کامل شد، ۲۳ نفر، قصر شیرین، خروج، نفس و سرخ پوست در باکس ساعت ۱۳، بخش‌هایی از پشت صحنه‌های این فیلم‌ها به همراه گفتگو‌هایی با کارگردان و عوامل فیلم، به عنوان یک ارزش افزوده و تحت عنوان میان برنامه نمای نزدیک پخش شود.

دانلود فیلم های ایرانی از رسانه هکس دانلود

باکس ساعت یک بامداد شبکه نمایش در طول سال مختص پخش سینمای کلاسیک بوده و طرفداران خاص خود را دارد. نوروز امسال برای جلب نظر مخاطبان اینگونه آثار و خاطره بازی، در ساعت ۱۹ باکس کمدی کلاسیک که منتخبی از فیلم‌های کمدی است را در کنداکتور جانمایی شده است. برای این بخش، آثاری انتخاب شده‌اند که مدت‌هاست از تلویزیون پخش نشده بودند و نکته قابل توجه اینکه، صدا و تصویر و کیفیت آن‌ها ارتقاء یافته و بازسازی تصویر و صدا بر روی آن‌ها صورت گرفته است. فیلم‌های باکس ۱۹ عبارتند از:

غریبه‌ها در شهر، من و اسب آبی، عصر جدید، عشق پردردسر، احمق‌ها در آکسفورد و بی کله ها، سه نخاله خوش شانس، آشپزباشی، پتسی و بی نظم و منظم، انتقام پلنگ صورتی، فروشگاه بزرگ، ژنرال، پرستار بچه ها، پس گروهان هفتم چی شد، دیدی و ارثیه فامیلی و پول را بردار و فرار کن.

شبکه نمایش همچنین فیلم‌هایی از سینمای غیر از هالیوود را در باکس سینمای ملل تدارک دیده است. فیلم‌های باکس سینمای ملل به ترتیب روز پخش عبارتند از:

بالن، آوای وحش، سرقت قرن، به قدر کافی، شکار هیولا ۲، انگل، رمی، کفش‌های آهنی، باریکترین ساعت، آشپزی با عشق، بازگشت دینا، سرزنده در ۱۰۲ سالگی، یک مشت پول درشت، روزنامه نگار و بالهایت را بگشا.

باکس ساعت ۲۳ شبکه نمایش هم مهم‌ترین زمان پخش آثار امسال در نوروز ۱۴۰۱ است که به پخش جدیدترین آثار و فیلم‌های شبکه نمایش آن هم برای بار نخست اختصاص دارد. این فیلم‌ها از بین آثار روز و مطرح سینمای جهان انتخاب شده‌اند که در تامین برنامه شبکه نمایش آماده‌سازی و در امور دوبلاژ سازمان صداوسیما دوبله شده‌اند. نام این فیلم‌ها به ترتیب روز پخش از ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین عبارتند از:

سلسه جنگجویان، جاده یخی،‌ای کی در برابر‌ای کی، سامورایی خانه به دوش، مکانی آرام ۲، ونوم: کارنیج وارد می‌شود، مرحله نهایی، شمشیر زن ـ دوره گرد پایان، شمشیرزن ـ دوره گرد آغاز، پشیمانی و دیگر هیچ، سرگذشت الکتریکی لوییزوین، چشمان مار، رفتگران فضایی، سرگرد گروم دکتر طاعونی و هنری پیر.

باکس اصلی دیگر شبکه نمایش سیما که ساعت یک بامداد خواهد بود به پخش فیلم‌های شاخص و منتخب و جدید سیما اختصاص دارد. این آثار شامل فیلم‌های منتخب جهان و ایران است که در نوروز ۱۴۰۱ از دیگر شبکه‌های سیما پخش شده و در این باکس در قالب باکس همزمانی در ایام نوروز، هر شب ساعت یک بامداد از شبکه نمایش بازپخش خواهند شد. برخی از عناوین این فیلم‌ها عبارتند از:

گرین لند، جنجال، تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد، سریع و خشن

برنامه ماندگاران صحنه که روایتی از بازدید و ادای دین به بزرگان و بازیگران شاخص سینمای ایران شامل زنده یادان: استاد عزت الله انتظامی، استاد داوود رشیدی، استاد محمدعلی کشاورز، استاد جمشید مشایخی و نیز استاد علی نصیریان و پرویز پرستویی است نیز در این ایام پخش می‌شود. این مجموعه به کارگردانی مسعود نجفی در شش قسمت به صورت یک مجموعه کامل از شب نخست سال نو از شبکه نمایش سیما پخش خواهد شد.

دانلود فیلم های خارجی از رسانه موویانه

پیش از این، بخش‌هایی کوتاه و بریده از این برنامه منتشر و پخش شده بود، اما امسال در نوروز این مجموعه بصورت مستقل و کامل در قالب یک برنامه مجزا قبل از باکس فیلم‌های ساعت ۲۳ در کنداکتور شبکه نمایش سیما جانمایی شده است.

برای امسال ویژه برنامه تحویل سال نیز در شبکه نمایش سیما تدارک دیده شده است که با عنوان صدای پای بهار و با اجرای کیمیا گیلانی قبل از تحویل سال تا لحظه شروع سال جدید در ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا