اخبار سینما

پژمان جمشیدی اسیر شد

پیام احمدی‌نیا بازیگر فصل سوم سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان درباره همکاری با پژمان جمشیدی به‌عنوان بازیگر نقش اصلی در این سریال و اتفاقات داستانی فصل جدید سخن گفت.

پیام احمدی‌نیا درباره حضور در فصل سوم سریال تلویزیونی «زیرخاکی» که این روزها به کارگردانی جلیل سامان ساخته می‌شود بیان کرد: جلیل سامان کارگردان به شدت مسلطی در صحنه است، او فردی تکنیکی است و بر بازی‌ها و متن مسلط است.

وی درباره همکاری با این کارگردان گفت: فیلمنامه اصلی و کلی در ذهن خود سامان است و هر روز هم آن را آپدیت می‌کند. اگر فصل دوم سریال را دیده باشید پژمان جمشیدی در پایان سریال اسیر می‌شود و این فصل ادامه همان ماجراهای اسارت فریبرز است.

وی درباره این بخش از سریال و اینکه چه بخشی در زندان‌های عراق می‌گذرد اظهار کرد: فکر می‌کنم نیمی از سریال در عراق است و فریبرز هم در این زندان‌ها زیر دست من است که البته بقیه قصه را باید ببینید و نمی‌توان همه داستان را لو داد.

این بازیگر درباره همکاری با پژمان جمشیدی نیز بیان کرد: همکاری با پژمان جمشیدی خیلی جذاب است و خیلی هم در پشت صحنه آثار خوش می‌گذرد.

بازیگر «زیرخاکی» درباره نحوه به تصویر کشیدن اسرا در عراق در این سریال عنوان کرد: فاز حضور اسرا در این سریال نسبت به باقی سریال‌های طنز فضای طنازانه‌تری داشت.

وی در پایان درباره لوکیشن‌ها نیز گفت: یک صحنه کاخ صدام را داشتیم که می‌خواستیم در عراق تصویربرداری کنیم اما نشد و در خود ایران گرفتیم.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا