اخبار سینما

مهدی زمین‌پرداز با سه نقش متفاوت در فیلم «برای آوا»

مهدی زمین پرداز بازیگر سینما و تئاتر که فعالیت خود را با بازیگری تئاتر آغاز کرده است اکنون در یک فیلم که روایتگر داستان یک گروه تئاتر نوجوان است به ایفا نقش پرداخته است.

فیلم «برای آوا» به نویسندگی و کارگردانی محسن سراجی و تهیه کنندگی فرانک فروتن ابتدای سال جاری کلید خورد و اکنون مراحل پس تولید را پشت سر می گذارد.

مهدی زمین پرداز در این فیلم با سه نقش متفاوت مقابل دوربین رفته و برای اولین بار است که زمین پرداز سه کاراکتر مختلف را در یک فیلم بازی کرده است.

نگار عابدی و مهدی زمین پرداز در این پروژه هم بازی بازیگران نوجوان شده اند. فیلم «برای آوا» با بیش از ده بازیگر کودک و نوجوان برای مخاطبان نوجوان در فضایی کمدی تراژدی تولید شده است.

قهرمان این فیلم یک گروه تئاتر نوجوان هستند که پس از یک سال تلاش و تمرین حال نمایش شان در یک جشنواره معتبر بین المللی پذیرفته شده است و این شروع داستان پرماجرای آنان است.

هدیه زمانپور، صبا احمدی، آیدا مرادی، رژینا علیپور، پرستو زکی زاده؛ پرنیان عابدی ، آوا مشکور، مرتیا گلیج، ندا محجوب و مانیا نظامی بازیگران نوجوان فیلم برای آوا هستند. نگار عابدی، فرانک فروتن، محمدهادی عطایی، رضا جهانی، ریحانه یزدانیار، غزاله گنجی، کیوان احمدی و الهام احمدی بازیگران بزرگسال پروژه هستند.

عبدالقادر طاها زاده مدیر فیلمبرداری، علی قاسمی صدابردار، الهام احمدی طراح لباس، حمیدرضا منجر طراح صحنه، مرسده افشاری طراح گریم، امیررضا فروتن جانشین تهیه کننده ، حیدر شیرزاد مدیرتولید، هادی پورابراهیمی عکاس، مونا خوشروش منشی صحنه و حامی علیزاده برنامه ریزی «برای آوا» را به عهده داشتند.

پس از اتمام تدوین فیلم توسط شروین منیعی، این روزها آرش قاسمی صداگذاری آن را آغاز کرده است.

سپهر سراجی نیز به زودی آهنگسازی این فیلم را آغاز خواهد کرد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا