اخبار سینما

پایتخت ۷ برای نوروز ۱۴۰۱ ساخته می‌شود؟

انتظار می‌رفت فصل هفتم سریال پایتخت برای نوروز ۱۴۰۱ ساخته شود اما به نظر می‌رسد اختلافات داخلی در سازمان صداوسیما مشکلاتی را در راه تولید این سریال ایجاد کرده است.

به نقل از خبرگزاری ایران آرت، هفت صبح نوشت: تولید فصل هفتم “پایتخت” در سال ۱۴۰۰ قطعا منتفی است چرا که قرار است الهام غفوری طرح دیگری را به کارگردانی سیروس مقدم وارد مرحله تولید کند.

پایتختی که بسیاری بعد از موضع‌گیری تند و عجیب رییس صداوسیما کارش را تمام شده می‌دانستند اما با تغییر معاونت سیما، بحث فصل هفتم این سریال دوباره جدی شد.

حواشی این فصل اما از همان ابتدا آغاز شد و سارا و نیکا خبر حذف‌شان از پایتخت را رسانه‌ای کردند. هم‌زمان گروهی از رسانه‌ها هم شروع به حملات گسترده به محسن تنابنده کردند. عجیب ترین اتفاق اما گزارش خبرگزاری رسمی صداوسیما علیه ساخت پایتخت بود که شایعه اختلافات داخلی در سازمان صداوسیما بر سر این سریال را قوت بخشید. ‎حاصل این اتفاقات انتشار نامه انصراف محسن تنابنده از ساخت این فصل پایتخت بود.

نتیجه همه این ماجراها و کشمکش‌ها اما بن‌بست در ساخت ادامه‌ی محبوب‌ترین سریال دهه نود بوده است. ماجرای صداوسیمایی که محبوبیت و درآمدهای “پایتخت” را می‌خواهد، اما جرات ایستادن پای این سریال را ندارد.

 

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا