اخبار تکنولوژی

توئیتر در حال کار روی ویرایشگر بصری جدید

توئیتر در حال آزمایش ویرایشگر بصری جدیدی است که شامل ابزار‌های Fleets نیز است.

توئیتر در حال آزمایش یک ویژگی جدید است که به کاربران این امکان را می‌دهد که از تمام ویژگی‌های Fleets در یک فرآیند ویرایش تصویری جدید برای توئیت‌ها استفاده کنند. توئیتر نشان داد که پس از حذف Fleets از تجارب آن استفاده می‌کند و آن‌ها را در زمینه‌های جدید توسعه به کار می‌گیرد. این فرآیند جدید به کاربران امکان می‌دهد برچسب‌ها، متن و موارد دیگر را به ویدئوها و تصاویر بارگذاری شده خود اضافه و سپس آن‌ها را به توئیت‌های خود الحاق کنند.

امکانات ویرایشگر بصری توئیتر

ویرایشگر جدید همچنین به کاربران امکان می‌دهد متن بصری زنده را با زمینه رنگی بارگذاری کننند؛ بنابراین با همه ابزار‌های Fleets که در این ویرایشگر جدید ادغام شده اند، کاربران اساساً عملکرد بیشتری برای بارگذاری توئیت‌های خود دارند. این پلتفرم همچنین می‌تواند موارد بیشتری را به ویرایشگر بصری خود اضافه کند، زیرا سال گذشته برنامه Chroma Stories را خریداری کرد.

البته به نظر می‌رسد که این پلتفرم نمی‌خواهد عملکرد Chroma Stories را در مجموعه خود ادغام کند؛ بنابراین با ارائه یک ابزار بصری دیگر، می‌تواند به ایجاد گزینه‌های جدید برای بهینه سازی توئیت‌ها و تسهیل تعامل بیشتر، ادامه دهد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا