اخبار تکنولوژی

تیم آسوبی در حال توسعه‌ی بلند پروازانه‌ترین بازی تاریخ

توسعه‌دهنده‌ی عنوان Astro’s Playroom یعنی تیم آسوبی، وب‌سایتی برای بازی جدید خود راه‌اندازی کرد و آن را بلند پروازانه‌تری بازی تاریخ نامید.

حتی با در نظر گرفتن منحل شدن استودیوی ژاپن پلی‌استیشن، به‌نظر می‌رسد که سونی همچنان نگاه ویژه‌ای به توسعه‌دهندگان ژاپنی دارد. در میان استودیوهای بازسازی ژاپنی، تیم آسوبی (Team Asobi) با مجموعه‌ی Astro Bot بارها توان خود در تولید بازی‌های خلاقانه را به رخ کشیده و از قرار معلوم، هم‌اکنون در حال توسعه‌ی بازی جاه‌طلبانه‌ای است.

در وهله‌ی اول، کاملاً مشخص شده است که این استودیو همواره بر تولید محتواهای سرگرم‌کننده برای خانواده‌ها تمرکز دارد و این بازی جدید نیز از همین فرمول پیروی خواهد کرد. همچنین، جمله‌ی درج شده در وب‌سایت این استودیو با مضمون “ما تلاش می‌کنیم تا بازی‌های با کیفیتی برای بازی‌بازان پلی‌استیشن در هر رده‌ی سنی بسازیم” نیز به همین موضوع اشاره دارد. در نتیجه، احتمالاً این بازی بلند پروازانه یک قسمت جدید برای مجموعه‌ی Astro در سبک اکشن-پلتفرمر خواهد بود.

علاوه بر این، استقبال فوق‌العاده از بازی Astro’s Playroom باعث شده تا تیم آسوبی به فکر ساخت یک بازی جدید در ابعاد بزرگ‌تر باشد و آن را جاه‌طلبانه‌ترین بازی بنامد. البته، احتمال اینکه این عنوان جدید صرفاً برای PSVR جدید توسعه داده شود نیز بسیار بالا خواهد بود. به هر ترتیب، با توجه به آگهی‌های استخدام متعدد این استودیو و فعالیت‌های اخیر آن، قطعاً در آینده‌ای نزدیک شاهد شنیدن اخبار جدیدی پیرامون این بازی جاه‌طلبانه خواهیم بود.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا