اخبار سینما

معرفی سریال دودکش ۲

فصل دوم سریال دودکش به زودی روی آنتن شبکه یک خواهد رفت. در این سریال بازیگرانی همچون هومن برق نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی و بهنام تشکر به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیشب بالاخره سریال دودکش 2 طنزی متفاوت از شبکه یک سیما در ادامه سریال دودکش به جای مجموعه زیرخاکی پخش خواهد شد و کاری متفاوت از زوج های کمدی تلویزیون هومن برق نورد و بهنام تشکر با سیما تیرانداز و نگار عابدی شاهد خواهید بود.

خلاصه داستان سریال دودکش 2

خانواده فیروز صمیمانه زندگی را در قالیشویی می گذرانند و راضی از اتفاقاتی که برایشان رقم می خورد. نصرت معمولا در خانه است و اینترنتی کار می کند، پیج او دنبال کننده های زیادی دارد و با تبلیغات، به ظاهر زندگی مرفه ای نسبت به قبل دارد و امکان قمپوز را برای فیروز بسته است. او با پولی که از فیروز گرفته فالوور خریده است اما قول داده با پاس شدن چکی که دارد پول فیروز را پس بدهد اما تبلیغات او کار دستش می دهد و … بهروز هم در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می‌شوند که از نظر او «نیمه گمشده» قلمداد می‌شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است.

بازیگران سریال دودکش 2

هومن برق‌نورد، سیما تیرانداز، بهنام تشکر، نگار عابدی، امیرحسین رستمی، محمدرضا شیرخانلو و یاس نوروزی و  الهام اخوان.

زمان پخش سریال دودکش 2

مجموعه دودکش ۲ هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود. ساعت ۲ بامداد / ۸:۳۰ صبح / و ۱۵:۱۵ بعدازظهر روز بعد هم تکرار سریال است.

عوامل ساخت سریال دودکش 2

مهدی بدرلو: مدیر تولید، جمال شمس: مدیر تصویربرداری، مهدی سعیدی: طراح صحنه، الهام شعبانی: طراح لباس، ایمان امیدواری: طراح گریم و حامد مختاری: برنامه ریز.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا