اخبار سینما

ناگفته های بهادر زمانی بازیگر و همسرش

بیوگرافی بهادر زمانی بازیگر نقش حضرت عباس فیلم رستاخیز با عکس همسرش و ناگفته های زندگی شخصی اش را می خوانید.

بیوگرافی بهادر زمانی و همسرش

بهادر زمانی متولد 18 آذر 1363 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما و لیسانس صنعت گردشگری و توریسم می باشد که از گرافیک و موسیقی تا مدیریت گالری و نویسندگی فعالیت دارد.

شروع از 21 سالگی

اولین بار در سال 1384 وقتی 21 ساله بود با فیلم «جنایت و جنحه» به کارگردانی حمیدرضا محسنی جلوی دوربین رفت سپس سال 87 در فیلم «چشمان اسماعیل» بازی کرد

رستاخیز و نقش حضرت عباس

سال 1387 در 24 سالگی اتفاقی از طریق دوستی در فراخوان بازیگری حاضر شد و در نهایت بعد از یک ماه تست و نمونه گریم برای نقش حضرت عباس انتخاب شد. بعد از یک سال ، از بهمن ماه سال 88 با فراهم شدن شرایط چهره و تمرینات ورزشی سخت جلوی دوربین فیلم رستاخیر رفت که در سال 1391 به پایان رسید.

شهرت بخاطر توقیف

فیلم رستاخیز در جشنواره فیلم فجر سال 1392 برای بیش از 14 هزار نفر به نمایش درآمد و بعد از نامزدی در 11 بخش ، سیمرغ بهترین فیلم و کارگردانی را از آن خود کرد. این فیلم 24 تیر 1394 با کسب مجوز وزارت ارشاد بروی پرده سینما رفت اما ساعتی بعد در پی مخالفت علما بخاطر انتشار چهره حضرت عباس (ع) به پایین کشیده شد. همین جنجال های خبری و بازی در نقش حضرت عباس (ع) این بازیگر را بیشتر به شهرت رساند ، البته او بارها بخاطر بازی در این نقش تهدید به مرگ شده است.

نمیخواستم ادا در بباورم

من به دلیل علاقه به هنر وارد سینما شدم نه به خاطر اینکه بخواهم بچه معروف بازی دربیاورم و هر دقیقه اخبارم در شبکه های مجازی باشد.

ازدواج و دخترش

بهادر زمانی در سال 1394 وقتی 31 ساله بود ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر می باشد.

در موسیقی

در حال حاضر به حوزه موسیقی هم می پردازم ، کنار آن فعالیت در رشته هنرهای تجسمی نیز انجام می دهم. از جمله آن می تواند به ساخت مجسمه و طراحی تابلوهای 3 بعدی اشاره کرد ، البته این کارها همه دلی است و هیچ برنامه اقتصادی را از این طریق دنبال نمی کنم.

برخورد شخصیت های مخالف

جالب است بدانید شخصیت های که با فیلم مخالفت می کردند در مواجهه با من ، در آغوشم می گرفتند و گریه می کردند. در صورتی که فکر می کردم احتمالا با من برخورد فیزیکی می کنند!

انتقاد از پرویز پرستویی

این بازیگر در مورد فعالیت اجتماعی و اظهار نظرهای بازیگرانی چون پرویز پرستویی، امیر جعفری و حمید فرخ نژاد در مورد مسائل روز انتقاد می کند و می گوید: در شان آنها نیست در مسائل سیاسی دخالت کند !

فردوسی پور باید می رفت

این بازیگر به عادل فردوسی پور هم رحم نمی کند و می گوید او و برنامه نود باید چند سال پیش می رفت چون این برنامه دیگر فوتبالی نبود.

از نقش روحانی تا پلیس

بهادر زمانی در سال 1394 با نقش سیدرضا روحانی مسجد سریال «تنهایی لیلا» وارد قاب تلویزیون شد و سال 1398 با سریال کرگدن در شبکه خانگی حضور داشت. با این حال او بعد از 6 سال با سریال یاور در نقش پلیس دوباره به قاب تلویزیون بازگشت.

علاقه به نقش مثبت

در جامعه ما فرهنگی وجود دارد که همه دوست دارند آدم خوبه باشند ، چیزی که در فرهنگ غرب وجود ندارد. در سینمای ایران هیچگاه بدمن نداشتیم و اگر داشتیم تعداد آن بسیار کم است ، مردم در ایران تنها با قهرمان داستان همذات پنداری می کنند. من هم مانند مردم سرزمین خود چنین خویی دارم و دوست دارم همیشه نقش آدم خوب ها را بازی کنم.

تجربه بازیگری

● تله فیلم چشمان اسماعیل – 1386

● فیلم رستاخیر – 1390

● سریال تنهایی لیلا – 1394

● فیلم سینمایی جان لیلی – 1397

● فیلم سینمایی گیت – 1397

● سریال کرگدن – 1398

● سریال یاور – 1400

کارگردانی

● فیلم کوتاه سایاچی – 1390

● گویندگی در رادیو هفت 91 – 1390

● فیلم کوتاه Fact سال 1391

● فیلم کوتاه Over Game سال 1392

● فیلم کوتاه سفید – 1393

● فیلم سینمایی میرقاسم – 1396

● فیلم سینمایی برکه – 1399

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا