اخبار سینما

بیوگرافی شقایق فتاحی بازیگر سریال نون خ

بیوگرافی شقایق فتاحی بازیگر نقش نرگس سریال نون خ با عکس شخصی و همسرش و ناگفته هایی از شروع و شهرت اش را می خوانید.

بیوگرافی شقایق فتاحی

شقایق فتاحی متولد 4 مرداد 1372 در کرمانشاه ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی از دانشگاه آزاد می باشد که از تئاتر کار خود را شروع کرد و حالا در قاب تلویزیون و سینما حضور دارد.

خانواده کُرد

در یک خانواده کرد زبان کرمانشاهی به دنیا آمده است پدرش کارمند بانک و مادرش خانه دار می باشد، فرزند دوم خانوادست و یک خواهر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر دارد.

از تئاتر تا جلوی دوربین

بعد از تجربه تئاتر در دوران دانشجویی اولین با در سال 1393 با تله فیلم دنیا + من به کارگردانی حمیدرضا رفاعی بازی در جلوی دوربین را تجربه کرد.

از فیلم تا قاب تلویزیون

دومین بار در سال 96 در فیلم قدمگاه به کارگردانی مهدی دهقان چناری نقش اصل را برعهده داشت تا اینکه سال 99 با فصل دوم سریال نون خ وارد قاب تلویزیون شد. ایشان حالا در فصل سوم نیز با نقش نرگس کنار هدیه بازوند حضور موفقی را تجربه می کند.

تجربه کارگردانی

در کنار هنر بازیگری تاکنون تجربه ساخت دو فیلم کوتاه داشته و فیلم نیمه بلندش را نیز بخاطر اختلاف با تهیه کننده در هفته اول فیلمبرداری ، منتفی کرد.

تمرکز روی یک هدف

خانم بازیگر اعتقادی به شغل دوم ندارد و می گویند تنها بدنبال بازیگریست، چون معقتد است برای رسیدن به نتیجه باید ابتدا بر روی یک هدف متمرکز شد.

از کتاب خواندن تا ورزش

اوقات فراغت اش را معمولا با دیدن فیلم و خواندن کتاب پر می کند و عاشق سفر می باشد ، او نام کتاب ها مورد علاقه اش را در پیج اینستاگرامی خود به اشتراک می گذارد. در کنار این ها اهل ورزش نیز می باشد ، ورزش مورد علاقه اش تنیس خاکی و اسکواش هست و اسب سواری را هم دوست دارد.

ازدواج

شقایق فتاحی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

مردم بزرگترین سرمایه بازیگر

از نظر من بزرگترین سرمایه یک بازیگری روش خوش و رفتار مردمی اوست و اگر مردم نباشند، اگر بیننده ای نباشد، یک بازیگر هیچکاه دیده نخواهد شد.

الگو آری، تقلید هرگز

قطعا برای پیشرفت و موفقیت ام کسانی رو الگو قرار میدهم اما اینکه بخوام از کسی تقلید کنم هرگز ، من همیشه خودم تلاش کردم.

جنگیدم

آدمی که الان هستم رو دوسش دارم چون برای رسید بهش خیلی جنگیدم ، یاد گرفتم تو شرایط سخت قوی باشم ، سخت هست ولی شدنی می باشد. در چند سال اخیر توانستم خودم رو با تمام وجود دوست داشته باشم و به نیازها و اهدافم توجه کنم و بهشون احترام بزارم. اینکه خودت خودت رو عاشقانه دوست داشته باشی از دوست داشتن هر کسی مهمتر است.

خدایم و مسیر گل و لای

خدایم را دوست دارم همان خدایی که دغدغه از دست دادنش را ندارم ، همان خدایی که مرا از مسیر گل و لای عبور میدهد. همان خدایی که همیشه بر من لبخند میزند و مرا دوست میدارد و دستانم را می ‌گیرد و به سوی اهدافم مرا هل می‌ دهد من خدایم را عاشقانه دوست دارم.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا