اخبار سینما

«محسن قاضی مرادی» دیگر نمی‌تواند حتی حرف بزند

مهوش وقاری؛ بازیگر سینما و تلویزیون و همسر محسن قاضی مرادی در تازه ترین مصاحبه اش به شرح حال این بازیگر پیشکسوت پرداخت.

وقاری گفت: محسن قاضی مرادی دیگر نمی‌تواند حتی حرف بزند، دلم نمی‌آید بگویم اما حال محسن قاضی‌مرادی خوب نیست و اصلا شرایط خوبی ندارد. هیچ‌کسی به او سرنمی‌زند؛ البته این روزها کرونا بهانه‌ای شده که می‌گویند نمی‌توانند به ملاقاتش بیایند. جالب است که می‌گفتند همه عاشق محسن قاضی‌مرادی هستیم اما خیلی‌ها تلفنی هم حالش را نمی‌پرسند»
جالب است که قاضی‌مرادی به تعبیر همسرش این روزها حوصله تماشای تلویزیون هم ندارد. بازیگری که در طول این دوران نقاهت ، سریال‌های قدیمی که در شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود را نگاه می‌کرد و حسرت می‌خورد. مثل سریال «پرگار» شهرام شاه‌حسینی که بعضاً دنبال می‌کرد و یا برخی از کارهای دیگر؛ حسرت می‌خورد چرا دیگر نمی‌تواند در پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی باشد؟!
مهوش وقاری‌؛ همسرِ محسن قاضی‌مرادی که در برخی از فیلم‌ها همیشه این دو را کنار هم دیده‌ایم خودش هم از کم‌کاری‌هایش و یا پیشنهادهای یک سکانس و دو سکانس گلایه دارد و در جریان گپ و گفت به این نکته اشاره کرد به هیچ‌وجه از کسی کمکی نخواستیم و همیشه به لطفِ خدا ، مشکلات درمانی و هزینه‌های هنگفتِ دارو و پزشک را پیش برده‌ایم
وقاری در ادامه گفت: «از نظر خیلی‌ها پارکینسون لرزش دست است اما رفته رفته همه توانایی‌ها و مهارت‌ها را می‌گیرد. حرکت را مختل می‌کند ، یعنی آدمی که خودش هیچ حرکتی نکند و ماهیچه‌هایش تحلیل می‌روند. امروز وزنِ قاضی‌مرادی حداکثر ۴۵ کیلو است ، هیچ ماهیچه‌ای نمانده که قدرت انجام کار داشته باشد؛ در واقع او روی پایش نمی‌تواند بایستد…
این بازیگر سینما و تلویزیون درباره شوکه شدن قاضی‌مرادی ، گفت:
«وقتی به او خبر می‌دهم و یا با خبر درگذشت دوستان و همکارانش مواجه می‌شود واکنش عجیب و غریبی ندارد و فقط به یک‌باره شوکه می‌شود. حتی مادرم فوت کرد ترسیدم یکی دو روز به او بگویم اما به ناچار گفتم واکنش عجیب و غریبی نشان نداد. چون یکی از عوارض این بیماری ، ترشح دوپامین است که احساسات و عواطف را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. یعنی نه خیلی خوشحالی را می‌تواند نشان دهد و نه غم را!»

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا