اخبار کسب و کار

فیلم ترسناک «نفرین لیورونا» در صدر باکس‌آفیس قرار گرفت

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

فیلم سینمایی «نفرین لیورونا» (The Curse of La Llorona) ساخته مایکل چیوز در آخر هفته گذشته بدون وجود رقبایی سرسخت توانست در صدر جدول باکس‌آفیس قرار بگیرد.

چیوز کارگردانی فیلم سینمایی احضار ۳ (The Conjuring 3) که سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود را هم برعهده دارد.

نفرین لیورونا موفق شد در روز جمعه حدودا ۱۱.۸ میلیون دلار فروش داشته باشد و به این ترتیب طبق تخمین‌ها فروش این فیلم در سه روز اول افتتاحیه بین ۲۴ تا ۲۶ میلیون دلار خواهد بود.

این فیلم سینمایی که چندان به دل منتقدان ننشسته از مخاطبان خود در سینماها نمره B- گرفته است. بررسی نظرات منتقدان در وبسایت‌های متاکریتیک و راتن تومیتوز نشان می‌دهد آن‌ها فیلم جدید چیوز را نپسندیده‌اند.

از ۹۹ منتقد که نظرشان در وبسایت راتن تومیتوز ثبت شده صرفا ۳۲ درصد مخاطبان از فیلم رضایت داشته‌اند.

از ۴۱ نقدی که در وبسایت متاکریتیک درباره فیلم نفرین لیورونا نوشته شده ۴ نقد مثبت، ۱۴ نقد میانه و ۶ نقد منفی است که در مجموع نمره متای ۴۱ را برای فیلم ایجاد کرده است.

در عموم نقدها به نامنسجم‌بودن اثر، عدم تاثیرگذاری و نبود خلاقیت در آن اشاره شده است. با این وجود برخی از منتقدان از بازی ریموند کروز تمجید کرده‌اند و حضور این بازیگر‌ را از جمله معدود نقاط مثبت فیلم دانسته‌اند.

نفرین لیورونا یک اثر ترسناک با مایه‌های فراطبیعی است که ششمین اثر در مجموعه سینمایی احضار به حساب می‌آید. فیلم که براساس یک فولکلور مکزیکی ساخته شده داستان مادری را دنبال می‌کند که در لس آنجلس دهه هفتاد باید از فرزندانش در برابر یک شبح محافظت کند که قصد ربودن او را دارد.

جیمز وان کارگردان فیلم‌های ترسناک اره، توطئه‌آمیز و دو قسمت اول مجموعه احضار در نفرین لیورونا به عنوان تهیه‌کننده حضور دارد. چنانکه اشاره شد قسمت سوم احضار بوسیله وان کارگردانی نخواهد شد و به دست مایکل چیوز سپرده شده است. موضوعی که با توجه به عملکرد نه چندان قدرتمند او در فیلم اخیر باعث نگرانی بعضی از هواداران مجموعه احضار شده است‌.

The post فیلم ترسناک «نفرین لیورونا» در صدر باکس‌آفیس قرار گرفت appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا