اخبار کسب و کار

کنسرت شهاب مظفری در دومین شب از جشنواره موسیقی فجر

رسانه نوا – شهاب مظفری و گروه موسیقی هفت در دومین شب ازسی و چهارمین جشنواره موسیقی فجردر سالن همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه رفتند.

به گزارش رسانه نوا، به نقل از روابط عمومی‌جشنواره موسیقی فجر؛ شهاب مظفری خواننده موسیقی پاپ اجرای سانس نخست را برعهده داشت.. قطعه اول «قسم» نام داشت و بعد آن سی سالگی به اجرا درآمد. «ما باحالیم» از کارهای معروف شهاب مظفری بود که با استقبال خوب حاضران در سالن روبرو شد. این خواننده نوظهور موسیقی پاپ که اولین کنسرت خود را در سال ۹۶ اجرا کرد، پس از روی صحنه بردن قطعه «تلخ»، رو به مخاطبانش گفت:« امیدوارم هیچکدام از شما عزیزان روزهای تلخ نداشته باشید و اگر این چنین است و رسم زندگی است با دست در دست خدا قرار دادن رو به جلو حرکت کنید و روزهای خوب داشته باشید.»

«عکس قدیمی»، «دوبرابر»، « وای وای »، «تو بخند»، «منو ترکم نکن»، «معذرت» و «دلبرجان» از جمله قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شد اما از میان این تعداد قطعه معروف «دلبریتو یکم کمترش کن» با استقبال پرشور و همخوانی حاضران در سالن همراه شد. شهاب مظفری در این برنامه از آماده شدن قطعه جدیدش خبرداد که آخر بهمن ماه منتشر خواهد شد.

نیما غفاری نوازنده کیبورد و رهبر ارکستر، امین قومی‌نژاد نوازنده درام، کسرا خدیور نوازنده ویولن، ابوالفضل پور شفیعی نوازنده ساند دیزاین و لانچ بند، متین عابدی نوازنده گیتار باس، سروش عدل نوازنده گیتار الکتریک و علی لطفی نوازنده ساکسیفون گروه اجرایی کنسرت شهاب مظفری دراین کنسرت را تشکیل می‌دادند.

نوشته کنسرت شهاب مظفری در دومین شب از جشنواره موسیقی فجر اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا