اخبار کسب و کار

پاسخ روابط عمومی جشنواره به اظهارات پوریا اخواص و انصراف او از جشنواره

رسانه نوا – صبح امروز طی یک نامه پوریا اخواص از حضور در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر انصراف داد.

به گزارش رسانه نوا، در پاسخ به این نامه، روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر پاسخی را منتشر کرده که به شرح ذیل است:

هنرمند گرامی جناب آقای پوریا اخواص
در پاسخ به نامه شما(که به جای دبیرخانه جشنواره به رسانه ها ارسال شده است!) و اعلام مواردی که منجر به انصرافتان از حضور در جشنواره موسیقی فجرشده است، مطالب زیر به اطلاع می رسد:
۱-حضور شما در جشنواره تحت عنوان و همراه با گروه هنرستان موسیقی بوده است که این هنرستان، هم در بخش موسیقی دستگاهی ایرانی و هم در بخش موسیقی کلاسیک به اجرای برنامه خواهد پرداخت و شما صرفا قرار بوده خواننده یک بخش از این اجرا باشید.
۲-درهمین راستا قرارداد اجرای برنامه با نماینده معرفی شده از طرف هنرستان موسیقی پسران و حدود ۲ماه پیش عقد شده است و جشنواره قرارداد مستقلی با خوانندگان ندارد.همچنین در سایر قرار دادها نیز طرف قرداد سرپرستان گروه ها هستند.
۳-با توجه به اینکه گروه های شرکت کننده در جشنواره گروه های معتبر و شناخته شده ای هستند،ستاد جشنواره به درج نام گروه اکتفا کرده و پس از اینکه قرار شد اسم شما اضافه شود اسم چندین خواننده دیگرنیز اضافه شد که خودتان بهتر اطلاع دارید.
۴- اشاره کرده بودید به این موضوع که برخی خوانندگان در دو گروه اجرا دارند. به دلیل عدم حضور خواننده یکی از گروه‌ها، سرپرست گروه در خواست جایگزین کردن خواننده دیگری را به ستاد برگزاری جشنواره اعلام کرد-که پیش‌تر مدت‌ها با گروه تمرین کرده بود- و با توجه به شرایط خاص گروه این تقاضا پذیرفته شد.
۵-اخلاق حرفه ای حکم می کند که اگر شما به جشنواره تعهدی ندارید ،به هنرمندانی که مدت زیادی با آنان به تمرین پرداخته اید تعهد داشته باشید.
۶- اگر چه ستاد جشنواره نهایت سعی خود را در برگزاری جدی و بدون نقص جشنواره به کار بسته است و به طور یقین کاستی هایی وجود دارد ولی بخشی از حرفه ای بودن جشنواره به شرکت کنندگان در جشنواره مرتبط است.

با احترام
روابط عمومی ستاد جشنواره موسیقی فجر

نوشته پاسخ روابط عمومی جشنواره به اظهارات پوریا اخواص و انصراف او از جشنواره اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا