اخبار کسب و کار

جزئیاتی جدید از تمدید کنسرت «لئو روخاس» در برج میلاد

رسانه نوا – «لئو روخاس» از نوازندگان سرشناس فلوت و پن فلوت و نوازنده قطعه معروف «چوپان تنها»، ۱۶ و ۱۷ اسفند بار دیگر در تهران و برج میلاد روی صحنه می رود.

به گزارش رسانه نوا، محمود شبیری (تهیه کننده این کنسرت) درباره تمدید این اجرا در تهران گفت: «پس از اجرای موفق این برنامه که فروردین امسال به خوانندگی سیلویو دانزا (خواننده آلمانی) در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد درخواست های زیادی مبنی بر تمدید این برنامه داشتیم و خیلی ها چون در مسافرت بودند نتوانستند در آن برنامه حاضر باشند. مقدمات حضور این هنرمند برای بار دوم در ایران انجام شد و ۱۶ و ۱۷ اسفند پذیرای دوستداران این سبک از موسیقی در برج میلاد خواهیم بود.»

وی افزود: « پرفورمنس این کنسرت متفاوت از اجرای قبلی ست و در تلاشیم که با یک برنامه جدید بتوانیم خاطره اجرای نوروزی لئو روخاس در تهران را بار دیگر زنده کنیم.»

پیش تر «لئو روخاس» در روز اجرای قبلی خود روی صحنه برج میلاد درباره ایران گفته بود:« آنچه من می گویم از زبانم بر نمی آید. این ها که می گویم نجوای قلب من است. درست است که هم اکنون در تهران هستم اما سفر من به تهران درست از زمانی آغاز شد که پیشنهاد اجرا در کشور شما به من داده شد. من از همان روز تهران بودم و به راستی خودم را در ایران احساس می کردم. به راستی که من امشب به آرزو و رویایم رسیدم.»

لئو روخاس متولد ۱۹۸۴ در اکوادور است. این موزیسین در فصل پنجم مسابقه استعدادیابی Das supertalent پیروز شد و بعد از آن به شهرت زیادی دست پیدا کرد و با آثارش در نقاط مختلف دنیا روی صحنه رفت. محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولاً با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.

گفتنی ست کنسرت لئو روخاس به همت موسسه رنگین کمان هنر جوان و تهیه کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی در برج میلاد برگزار خواهد شد.

نوشته جزئیاتی جدید از تمدید کنسرت «لئو روخاس» در برج میلاد اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا