اخبار کسب و کار

نخستین کنسرت مسعود صابری در برج میلاد برگزار شد

رسانه نوا – نخستین کنسرت مسعود صابری شامگاه چهارشنبه ۱۲ دی ماه طی دو سانس در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

مسعود صابری که پس از انتشار قطعات خود در دو سال گذشته مخاطبان زیادی را جذب کرده است، شامگاه چهارشنبه ۱۲ دی ماه نخستین کنسرت خود را در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار کرد و این خواننده نخستین بار به دیدار هواداران پرشور خود در پایتخت رفت.

مسعود صابری در این کنسرت از دکور جالبی استفاده کرده بود که در گوشه ای از استیج یک کیوسک تلفن قرار گرفته بود و در کنار آن یک نیمکت قرار داشت.

در ابتدا پس از پر شدن صندلی های سالن، چراغ های سالن خاموش شد و اعضای ارکستر با تشویق هواداران به روی استیج آمدند و پس از قرار گرفتن پشت سازهای خود، قطعه پرانرژی «باران» را نواختند سپس مسعود صابری در میان تشویق هواداران به روی استیج آمد و این قطعه را اجرا کرد.

پس از اجرای این قطعه، صابری ضمن خوشامدگویی به هواداران، گفت: «امشب تقریبا بهترین شب زندگی من است و خیلی خوشحال هستم که میزبان شما عزیزان هستم و امیدوارم که امشب به همه ما خوش بگذرد.»

در ادامه قطعات فرشته، شب آرام و دلبر اجرا شد و پس از اجرای قطعه «دلبر» صابری از حمایت هوادارانش تشکر کرد و گفت: «حتما شما عزیزان می دانید که من روزهای زوج در مطب هستم و پس از ویزیت مراجعین و انجام عمل های جراحی، به استودیو برای ضبط قطعات جدید می روم و مطمئن باشید تا زمانی که توان داشته باشم با افتخار برای شما مردم نازنین می خوانم.»

«سجاده» و «طعم جنون» قطعات دیگری بود که اجرا شد و پس از اجرای این دو قطعه، صابری یک سورپرایز برای هوادارانش داشت و قطعه قدیمی «شب انتظار» را اجرا کرد که به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

مسعود صابری در ادامه کنسرت قطعات قلب سنگی، یه چیزی بگو، خوب من و دلتنگی را اجرا کرد.

در اواخر این کنسرت صابری سورپرایز دیگری برای هوادارانش داشت و یک قطعه شاد و ریتمیک منتشر نشده خود را برای هواداران اجرا کرد و وعده داد که این قطعه به زودی و با تنظیم میلاد ترابی در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

اجرای مجدد قطعه «طعم جنون» و همچنین قسمتی از قطعه «باران» پایان بخش نخستین کنسرت مسعود صابری در تهران بود.

انوشیروان تربتی -رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد، مجتبی کشاورز -گیتار باس، امیر غلامی -گیتار الکتریک، محمد شکاری -گیتار نایلون، مجید رضاپور -درامز، نغمه مرادآبادی -تار، مرسل وطنی -ساکسوفون، سعید صارم -ویولن و محمدامین نجف زاد -پرکاشن اعضای ارکستر مسعود صابری را در این کنسرت تشکیل دادند. همچنین پریا سمیع، سمیرا ملک و نغمه مرادآبادی اعضای گروه کر ارکستر را تشکیل دادند.

مادر مسعود صابری، ابوالفضل صادقی نژاد، علی اوجی و مادرش، امیر خائف زاد، امید رمضانی و تعدادی از بیماران هموفیلی از جمله مهمانان این کنسرت بودند.

گفتنی است؛ این کنسرت به همت و تهیه کنندگی موسسه فرهنگی و هنری «فرهنگ گستر صبا» به مدیریت «امیر خائف زاده» و «علی اوجی» برگزار شد.

نوشته نخستین کنسرت مسعود صابری در برج میلاد برگزار شد اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا