اخبار کسب و کار

اپل نسبت به خم شدن آیپد پرو جدید واکنش نشان داد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

در چند روز گذشته، یک خبر بیش از همه توجهات را به خود جلب کرده و آن داستان خم شدن آیپد پرو است. ماجرا از اینق قرار است که برخی آیپد پرو جدید را خریداری کرده‌اند و پس از باز کردن بسته بندی محصول، با خمیدگی در آیپد پرو خود مواجه شده‌اند. درواقع این خمیدگی‌های جزئی، به مرحله تولید این محصولات بر می‌گردد و تعداد معدودی آیپد تا کنون گزارش شده‌اند که این شرایط را داشته‌اند. به طور کل این موضوع به هیچ وجه قابل قبول نیست چرا که کاربران حداقل ۸۰۰ دلار برای آیپد پرو جدید هزینه کرده‌اند و در نهایت محصولی که از جعبه درآورده‌اند، دارای خمیدگی جزئی است!

اپل نیز چندی پیش رسما تایید کرد که ممکن است برخی آیپد پروها دارای خمیدگی جزئی باشند و اظهار کرد که این ایراد در تولید محصولات ممکن است به وجود بیاید و قرار نیست آیپد‌های دارای خمیدگی، در طول استفاده مشکلی داشته باشند یا خمیدگی آن‌ها تشدید پیدا کند. به طور کلی گفته شد که اپل این وضعیت را نرمال خوانده اما تا به امروز، هیچ اظهار نظر رسمی از طرف شرکت اپل منتشر نشده بود.

درواقع تا به امروز به مطلبی که وبسایت TheVerge منتشر کرده بود، استناد شده که در این پست نیز هیچ نقل قولی از طرف اپل، آورده نشده بود. بلکه تنها گفته شده بود که خبرنگار این وبسایت با اپل در این زمینه مکاتبه داشته و خلاصه این مکاتبه این بوده که این مشکل اتفاقی نرمال یا طبیعی است.

اما کاربران به این مطلب ورج راضی نشدند و برخی خودشان به مسئولان اپل از جمله تیم کوک ایمیل زده‌اند و در رابطه با این مشکل، سوال کرده‌اند. تقریبا اکثر کسانی که به اپل ایمیل زده‌اند، جوابی مشابه زیر دریافت کرده‌اند:

با توجه به موضوعی که در مورد آیپد پرو جدید اشاره کردید، طراحی بدنه یک پارچه این تبلت، در حد یا فراتر از استانداردهای اپل برای طراحی دقت در تولید را دارد. ما با دقت آیپد پرو جدید را طراحی کرده‌ایم و تمام مراحل تولید نیز با دقت اندازه‌گیری و کنترل می‌شوند.

در حال حاضر میزان صافی سطح آیپد پرو را ۴۰۰ میکرون تعیین کرده‌ایم که حتی از نسل‌های قبلی، دقت بالاتری دارد. ۴۰۰ میکرون کمتر از ۰.۵ میلی‌متر است (یا ضخامتی کمتر از ۴ برگه کاغذ) و این میزان از صاف بودن، در طول استفاده نرمال در عمر محصول، تغییر نخواهد کرد. توجه داشته باشید که این تغییرات [خمیدگی] جزئی، عملکرد دستگاه را به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

نکته غم انگیز ماجرا اینجاست که اپل گویا حاضر نیست بابت این خمیدگی‌های به وجود آمده، دستگاه کاربران را جایگزین کند. این شرکت تنها به اینکه چنین چیزی اتفاق افتاده آگاهی دارد و تضمین می‌کند که عملکرد دستگاه اختلالی نخواهد داشت.

منبع: BGR

The post اپل نسبت به خم شدن آیپد پرو جدید واکنش نشان داد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا