اخبار کسب و کار

آپدیت دارک‌سایدرز ۳ مبارزات بازی را شبیه به قسمت قبل می‌کند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های دارک‌سایدز، در مقایسه با دو قسمت قبل، تفاوت‌هایی کرده است. هنوز هم با یک بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص طرف هستیم و با اینکه از نظر روند و ساختار، دارک‌سایدرز ۳ شبیه به یک بازی قدیمی است، ولی سیستم مبارزه آن کم از مجموعه‌ی دارک سولز الهام نگرفته است؛ طوری که به جای یک سیستم مبارزه‌ی بزن و بکش (Hack and Slash) مثل دو بازی قبل، با یک سیستم مبارزه‌ای که کم و بیش تاکتیکی است در دارک‌سایدرز ۳ طرف شدیم. همه‌ی افراد هم انتظار چنین سیستمی را نداشتند و سازندگان دارک‌سایدرز ۳ سعی کرده‌اند این موضوع را حل کنند. آپدیت جدیدی برای دارک‌سایدرز ۳ عرضه شده است که سیستم مبارزه‌ی بازی را شبیه به قسمت‌های قبلی می‌کند.

سیستم مبارزه‌ی جدید دارک‌سایدرز ۳ که با آپدیت جدید به بازی اضافه می‌شود «کلاسیک» نام گرفته است. این سیستم مبارزه‌ی کلاسیک قرار نیست از ریشه مبارزات بازی را تغییر دهد، ولی تلاش می‌کند تا بازی را کمی سریع‌تر کند. برای مثال می‌توان با جاخالی دادن، یک ضربه را قبل از اینکه به دشمن بخورد لغو کرد یا اینکه آیتم‌ها را در لحظه استفاده کرد. در حال حاضر و در سیستم پیش‌فرض مبارزه، پس از مصرف آیتم باید صبر کنید تا انیمیشن آن تمام شود، ولی با سیستم کلاسیک آیتم بدون نمایش انیمیشن مصرف می‌شود.

در کنار اضافه شدن حالت جدید مبارزه، هم‌چنین دشمنان بالانس تازه‌ای پیدا کرده‌اند و حداکثر تراز هم به ۲۰۰ افزایش پیدا کرده است. مشکل گرفتن لبه‌ها هم در این بروزرسانی حل شده است و چک‌پوینت‌های جدیدی هم به مراحل اضافه شده‌اند.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post آپدیت دارک‌سایدرز ۳ مبارزات بازی را شبیه به قسمت قبل می‌کند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا