اولین اطلاعات Mortal Kombat 11 لو رفت

اولین اطلاعات Mortal Kombat 11 لو رفت

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

بازی Mortal Kombat 11 هفته گذشته با انتشار تریلری در مراسم The Game Awards 2018 معرفی شد؛ در حال حاضر می‌دانیم که سازندگان قصد دارد در ماه ژانویه اطلاعات زیادی را از این اثر منتشر کنند. همچنین بازی اصلی در ماه آپریل به صورت جهانی روانه بازار می‌شود.

به تازگی شعبه ایتالیایی فروشگاه گیم‌استاپ اطلاعات تازه‌ای را از این بازی فاش کرده است. طبق گفته این منبع، Mortal Kombat 11 علاوه بر اینکه از موتور جدیدی استفاده می‌کند، شامل تعداد زیادی حالت و مکانیک‌ مختلف هم خواهد بود. در بخش زیر نگاهی به این اطلاعات خواهیم انداخت:

  • استفاده از موتور جدید بازی باعث شده تا خشونت بازی بیش از پیش به چشم بیاید.
  • سیستم شخصی‌سازی جدید به بازی‌کنان اجازه می‌دهد تا لباس کاراکترها و وسایل جانبی آن‌ها را تغییر دهند. همچنین امکان شخصی‌سازی حرکت‌ها و فنون مبارزه (Move Sets) وجود دارد؛ امکانی که پیش از این مشابه آن را ندیده بودیم.
  • فتالیتی‌های جدید اضافه شده‌اند. جدای از این، سیستم جدید GoreTech باعث افزایش درجه خشونت بازی شده است.
  • بخش چندنفره تغییرات زیادی به خود دیده است. طبق گفته این منبع، سازندگان تمرکز ویژه‌ای روی ورزش‌های الکترونیکی (Esports) داشته‌اند و بخش زیادی از تغییرات این قسمت هم مربوط به همین مورد می‌شود. سیستم پیدا کردن حریف (مچ‌میکینگ) هم به منظور سهولت کار بازی‌کنان بهبود یافته است.

این منبع در ادامه ادعا کرده که پس از انتشار بازی شش کاراکتر جدید به آن اضافه خواهد شد؛ با این حال هنوز از هویت این شخصیت‌ها خبری نداریم. استودیو NetherRealm معمولا عادت دارد که پس از عرضه آثار خود محتوای اضافه‌تری برای آن‌ها عرضه کند. به عنوان مثال، هر دو بازی Mortal Kombat X و Injustice 2 به ترتیب میزبان هشت و نه کاراکتر جدید شدند.

از سویی دیگر می‌دانیم که آیتم‌های تزئینی و قسمت چندنفره بخش مهمی از بازی را تشکیل می‌دهند. همین دو مورد کافی است تا تیم سازنده بتواند انواع خریدهای درون برنامه‌ای را در بازی قرار دهد و تا جایی که می‌تواند درآمدزایی کند. از آنجایی که شرکت Warner Bros تهیه‌کننده بازی است، دیدن چنین مواردی قطعا تعجبی ندارد.

Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان، کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

منبع: Twinfinite

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post اولین اطلاعات Mortal Kombat 11 لو رفت appeared first on دیجی‌کالا مگ.

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.