اخبار کسب و کار

تاریخ انتشار سومین قسمت بازی The Walking Dead مشخص شد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

به گفته استودیو Skybound Games، سومین قسمت بازی The Walking Dead: The Final Season در روز ۲۵ دی (۱۵ ژانویه) روانه بازار می‌شود. این قسمت که Broken Toys نام دارد، قرار بود در ۱۵ آبان منتشر شود اما با تعطیل شدن استودیو تل‌تیل گیمز روند ساخت این اثر برای مدتی متوقف شد. پس از آن Skybound – که مالکیت The Walking Dead را در اختیار دارد – تعدادی از سازندگان بازی را به استخدام خود در آورد و ساخت قسمت‌های باقی‌مانده را ادامه داد.

قسمت بازی The Walking Dead: The Final Season در روز ۲۵ دی (۱۵ ژانویه) روانه بازار می‌شود.

«جانی اُدل» از استودیو Skybound درباره تیم سازنده بازی چنین گفت: «تیم سازنده تمام تلاش خود را می‌کند که این فصل را با همان کیفیتی که طرفداران مستحق آن هستند، به پایان برساند.»

او در ادامه توضیحات خود افزود که با عرضه شدن قسمت سوم بازی، تمامی بازی‌کنان یک به‌روزرسانی دریافت خواهند کرد. اگر پیش از این تمامی قسمت‌های The Walking Dead: The Final Season را خریداری کرده باشید، همچنان به باقی قسمت‌ها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

هنوز تاریخ انتشاری برای قسمت چهارم و آخر این اثر در دست نداریم. با این وجود استودیو سازنده اعلام کرد که مراحل ساخت بازی به خوبی پیش‌ می‌رود و ساخت دو قسمت باقی‌مانده هم از همان ماه نوامبر آغاز شده بود.

در آخر به مناسبت اعلام این خبر، یک تریلر کوتاه از بازی به نمایش گذاشته شده. در این تریلر جدا از اینکه نگاهی به کلمنتاین و دوستانش می‌اندازیم، بخشی کوچکی از داستان قسمت سوم هم متوجه می‌شویم.

دانلود

  • mp4

منبع: Eurogamer

The post تاریخ انتشار سومین قسمت بازی The Walking Dead مشخص شد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا