اخبار کسب و کار

خالق Doom مراحل جدیدی برای بازی عرضه می‌کند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی بازی Doom، خالق این بازی خبر از عرضه‌ی مراحل جدیدی برای آن داده است. «جان رومرو» (John Romero)، طراح اصلی Doom به مناسبت ۲۵ سالگی این بازی می‌خواهد یک بسته‌ی الحاقی بزرگ برای این بازی عرضه کند. این بسته‌ی الحاقی Doom که Sigil نام گرفته است به صورت کاملا رایگان برای بازی و در قالب یک ماد عرضه خواهد شد.

بسته‌ی Sigil شامل ۱۸ مرحله است که ۹ عدد از آن‌ها مراحل تک نفره هستند و ۹ مرحله‌ی دیگر، نقشه‌هایی جدید برای بخش چند نفره و دث مچ بازی. قرار است Sigil در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ (بهمن ماه امسال) به صورت رایگان عرضه شود. برای بازی کردن این بسته‌ی الحاقی نیاز به یک نسخه از Doom اصلی، یعنی همان نسخه‌ی قدیمی بازی که در سال ۱۹۹۳ عرضه شده است.

آن‌طور که جان رومرو گفته است، بسته‌ی الحاقی Sigil در واقع دنباله‌ای برای Doom است و او به عنوان اپیزود پنجم بازی به این بسته‌ی الحاقی نگاه می‌کند. از نظر داستانی هم این بسته‌ی الحاقی پس از اپیزود چهارم روی می‌دهد.

قرار است دو بسته‌ی ویژه به تعداد محدود با همکاری شرکت Limited Run Games برای Sigil تولید و عرضه شود. «باکت‌هد»، از معروف‌ترین نوازنده‌های متال حال حاضر یک موسیقی برای Sigil ساخته است که در بسته‌ی ویژه‌ی بازی جای خواهد داشت. این بسته‌ی ویژه هم‌چنین شامل یک حافظه‌ی USB است که شبیه به یک دیسک فلاپی طراحی شده. بسته‌ی الحاقی Sigil در این حافظه قرار گرفته است. آیتم‌های دیگه‌ای مثل دیسک پشت صحنه‌ی ساخت بازی اصلی و یک کارت طراحی و هم‌چنین یک مجسمه‌ی فلزی از سر بریده‌ی جان رومرو روی نیزه، از دیگر محتویات بسته است.

البته همانطور که گفتیم، نیازی به خرید این بسته‌ی گران‌قیمت ۱۶۰ دلاری نیست و بسته‌ی الحاقی Sigil به صورت رایگان در ماه فوریه برای Doom عرضه خواهد شد.

منبع: IGN.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post خالق Doom مراحل جدیدی برای بازی عرضه می‌کند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا