اخبار کسب و کار

بازی Stranger Things وقایع فصل سوم سریال را دنبال می‌کند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

طی مراسم معرفی بهترین بازی سال جمعه صبح یعنی The Game Awards 2018، بازی جدیدی از مجموعه Stranger Things معرفی شد. این بازی وقایع فصل آینده این سریال را دنبال می‌کند.

هنوز تاریخ عرضه مشخصی برای بازی نداریم.

بازی Stranger Things 3: The Game گرافیک ۱۶ بیتی دارد و دوربین آن به صورت بالا ‌به ‌پایین است. طبق اطلاعاتی که در مراسم به دست آوردیم، می‌دانیم که در طول بازی در نقش کاراکترهای معروف این مجموعه قرار می‌گیریم. همچنین قصه بازی با فصل آینده سریال ارتباط مستقیمی دارد. با اینکه هنوز هیچ چیزی درباره داستان نمی‌دانیم، اما با توجه به روند فصل‌های قبلی می‌توان انتظار یک فاجعه دیگر را در شهرک هاوکینز (محل وقوع اتفاقات این اثر) داشته باشیم. از آنجایی که خود سریال هم حال و هوای دهه هشتادی و کلاسیک دارد، بنابراین استفاده از این سبک گرافیکی چندان تعجب‌بر‌انگیز نیست.

گفتنی است که این بازی تنها اثری نیست که با اقتباس از این مجموعه ساخته شده. سال گذشته استودیو BonusXP – که وظیفه ساخت همین بازی را هم بر عهده دارد – یک بازی مشابه با نام Stranger Things: The Game برای گوشی‌های همراه روانه بازار کرد. در این اثر اتفاقات فصل اول سریال به نمایش گذاشته شد.

به نظر می‌رسد که این بار استودیو BonusXP پای خود را فراتر گذاشته و می‌خواهد یک اثر گسترده‌تر و باکیفیت‌تر را بسازد. در این قسمت بازی‌کنان کنترل چندین کاراکتر را بر عهده می‌گیرند. هر کدام از این شخصیت‌ها توانایی‌ها و قابلیت‌های مخصوص به خود را خواهند داشت.

با اینکه هنوز تاریخ عرضه مشخصی برای بازی نداریم، ولی می‌توان پیش‌بینی کرد که بازی با نزدیک شدن به تاریخ پخش فصل سوم سریال در دسترس قرار بگیرد.

دانلود

  • mp4

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post بازی Stranger Things وقایع فصل سوم سریال را دنبال می‌کند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا