اخبار کسب و کار

واکنش علی بحرینی به حاشیه‌های اخیر ماکان‌بند/ یادگیری دستگاه‌های موسیقی برای خواننده پاپ الزامی نیست!

رسانه نوا – علی بحرینی ترانه‌سرای فعال موسیقی پاپ در واکنش به حواشی پیش آمده ماکان بند در یک برنامه تلویزیونی، متنی را در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش رسانه نوا، هفته گذشته امیر مقاره و رهام هادیان، خوانندگان ماکان بند به همراه یاشار خسروی مدیر هنری و سرپرست این گروه، مهمان برنامه زنده فرمول یک با اجرای علی ضیاء بودند. در این برنامه سوالی درخصوص نام دستگاه‌های موسیقی ایرانی از خوانندگان ماکان‌بند مطرح شد که پاسخ دست و پا شکسته آنها سبب حواشی بسیاری در فضای مجازی و حتی سوژه انتقادی اخبار ۲۰:۳۰ شد.

علی بحرینی نیز به این حواشی واکنش نشان داد و نوشت: درباره اغلب خواننده‌های موسیقی پاپ نظر خاصی ندارم! یعنی نه به اطرافیانم و نه حتی به خودم، درباره خوب یا بد بودن آثار و صدای آنها، حرفی نمی‌زنم. اکثر خواننده‌ها را نه ستایش می‌کنم و نخ زیر تیغ می‌برم. سعی میکنم سخت‌گیر نباشم! کم پیش می‌آید که از صدا و استایل خواننده‌ای «متنفر» باشم و او را برای خودم غیرقابل تحمل بدانم! با این وجود هر دو خواننده گروه موفق و محبوب ماکان‌بند برایم لبریز از «دافعه» هستند! آنها را اصلا نمیفهمم و تا الان نتوانسته‌ام هیچ‌کدام از آثارشان را بپسندم! اما این «بی‌علاقگی» باعث نمی‌شود آتش بیار معرکه‌ای باشم که علیه خواننده‌های ماکان‌بند به راه افتاده است! هیچ الزامی (تکرار می‌کنم؛ هیچ الزامی) وجود ندارد که آهنگسازان و خواننده‌های موسیقی پاپ دستگاه‌های موسیقی ایرانی را بشناسند. آنقدر عقل و اندیشه دارم که در تمام عرصه‌های هنری، «دانستن» را به «ندانستن» ترجیح بدهم، اما حداقل در این یک‌ مورد خاص، هیچ دلیلی نمی‌بینم تا دو خواننده ماکان‌بند را زیر سوال ببرم و با طرح مسائل و بهانه‌های «نامربوط» و «غیر منصفانه» از آنها که اصلا دوست‌شان ندارم، انتقام بگیرم!

نوشته واکنش علی بحرینی به حاشیه‌های اخیر ماکان‌بند/ یادگیری دستگاه‌های موسیقی برای خواننده پاپ الزامی نیست! اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا