اخبار کسب و کار

نمونه عکس‌های گرفته شده با پیکسل ۳ لایت لو رفت

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

هفته گذشته اولین عکس‌ها از یک گوشی پیکسل منتشر شد که جک هدفون داشت. این عکس‌ها که از یک بلاگ روسی منتشر شده بود، دستگاهی را نشان می‌داد که احتمالا به زودی و با نام پیکسل ۳ لایت با آن آشنا می‌شویم. این دستگاه بیش از هر چیزی به یک نسخه میان‌رده از پیکسل ۲ شبیه است تا پیکسل ۳.

حالا همان بلاگ روسی در تازه‌ترین اقدام خود، عکس‌هایی که با دوربین این گوشی ثبت کرده را منتشر کرده است. اکثر این عکس‌ها در فضای باز گرفته شده‌اند و به نظر گوشی میان رده گوگل نیز همچنان دوربین بسیار خوبی دارد. البته این نکته را هم فراموش نکنیم که این دستگاه یک نمونه پروتوتایپ بوده و ممکن است نرم‌افزار مربوط به دوربین آن، هنوز نهایی نشده باشد.

این عکس‌ها نوید یک دوربین خیلی خوب در این گوشی را می‌دهند. مخصوصا عکسی که از ظرف میوه گرفته شده، هم به خوبی عملکرد حالت پرتره در عکاسی این گوشی را نشان می‌دهد و هم میزان ثبت جزئیات را به خوبی نشان می‌دهد. همچنین در همین عکس به نظر نور اتاق چندان زیاد نیست اما دوربین این گوشی توانسته نتیجه‌ای بالانس را ثبت کند. دیگر عکس‌ها که در فضای بیرون گرفته شده‌اند نیز هوای ابری را به خوبی نشان می‌دهند. معمولا گوشی‌ها و دوربین‌ها نمی‌توانند در هوای ابری جزئیات آسمان و زمین را به این دقت ثبت کنند و برای ثبت چنین عکسی به تکنیک HDR نیاز است.

این گوشی برای دوربین اصلی به یک سنسور ۱۲ مگاپیکسلی مجهز شده و برای دوربین سلفی نیز یک سنسور ۸ مگاپیکسلی خواهد داشت. روی کاغذ که این اعداد با پیکسل ۳ و پیکسل ۳ اکس‌ال یکی هستند (اگر دوربین دوم سلفی گوشی‌های پیکسل ۳ را فاکتور بگیریم). درواقع در حال حاضر هیجان انگیزترین نکته درباره این گوشی این است که ببینیم آیا این گوشی میان‌رده می‌تواند به خوبی پیکسل ۳ عکس‌برداری کند؟ برای این موضوع باید صبر کنیم تا نمونه تصاویر ثبت شده با پیکسل ۳ و پیکسل ۳ لایت منتشر شود و بعد مقایسه کنیم که گوشی میان‌رده گوگل تا چه حد می‌تواند خوب ظاهر شود.

در مورد مشخصات سخت‌افزاری این گوشی هنوز اطلاع دقیقی در دسترس نیست. اما آنطور که شایعات خبر می‌دهند، قیمت این دستگاه بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار تعیین خواهد شد. شما درباره پیکسل ۳ لایت چه فکر می‌کنید؟

منبع: GSMArena

The post نمونه عکس‌های گرفته شده با پیکسل ۳ لایت لو رفت appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا