اخبار کسب و کار

سونی در E3 2019 شرکت نخواهد کرد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

سونی رسما اعلام کرده است که این شرکت و برند پلی‌استیشن حضوری در نمایشگاه E3 2019 نخواهند داشت. طبق گفته‌ی این شرکت، آن‌ها در طول سال و از طریق رویدادهای دیگری با مخاطب‌های پلی‌استیشن ارتباط برقرار خواهند کرد.

در بیانیه‌ای که سونی به خبرگزاری‌ها ارسال کرده، آمده است:

«با تکامل بیشتر صنعت، شعبه‌ی سرگرمی‌های سونی در همه حال به دنبال ساخت موقعیت‌های بیشتر برای درگیر کردن مخاطب‌های خود است. طرفداران پلی‌استیشن ارزش زیادی برای ما دارند و ما همیشه می‌خواهیم تفکری متفاوت داشته باشیم و با تجربه کردن و روش‌های جدید گیمرها را سرگرم کنیم. در همین راستا، تصمیم گرفته‌ایم تا در نمایشگاه E3 2019 شرکت نکنیم. در حال بررسی روش‌هایی تازه برای برقراری ارتباط با مخاطب خود در سال ۲۰۱۹ هستیم و در آینده از برنامه‌های خود برای شما خواهیم گفت.»

سال آینده سالگرد ۲۵ سالگی رویداد E3 را رقم خواهد زد؛ رویدادی که از همان ابتدای کار، با حضور سونی و پلی‌استیشن همراه بوده است. اولین نمایشگاه E3 در سال ۱۹۹۵ برگزار شد و سونی هم در این رویداد، کنسول پلی‌استیشن را برای اولین بار خارج از ژاپن نشان داد و قیمت و تاریخ عرضه‌ی آن را مشخص کرد.

نه تنها سونی در E3 2019 کنفرانسی برگزار نمی‌کند، بلکه غرفه‌ای هم در این نمایشگاه نخواهد داشت. سونی حتی برنامه ندارد تا مثل الکترونیک آرتز رویدادی مجزا از E3 برگزار کند. سخنگوی پلی‌استیشن در پاسخ به این سوال که آیا حول E3 برنامه‌هایی خواهند داشت یا نه، به خبرگزاری پالی‌گان پاسخ داده است: «کنفرانسی نزدیک به E3 نخواهیم داشت. در واقع ما هیچ برنامه‌ای در دوره‌ی زمانی E3 برگزار نخواهیم کرد.»

اگر رویداد E3 امسال را دنبال کرده و کنفرانس سونی را دیده باشید، بدون شک متوجه شده‌اید که بازی‌های پلی‌استیشن ۴ رو به پایان است. سونی شخصا سه چهار بازی بزرگ و انحصاری دیگر برای پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت دارد و مطمئنا پشت پرده، تمام تمرکز خود را روی پلی‌استیشن بعدی گذاشته است. این سه چهار بازی باقی مانده‌ی پلی‌استیشن۴ را هم در E3 2018 دیده‌ایم و با اینکه این بازی‌ها زمان عرضه‌ی مشخصی ندارند، ولی نمایش روند بازی آن‌ها نیازمند یک کنفرانس بزرگ نیست و می‌توان با یک رویداد کوچکتر یا حتی برنامه‌ای آنلاین و زنده، درباره‌ی این بازی‌ها صحبت کرد.

از طرفی، کم و بیش مطمئن شده‌ایم که در سال ۲۰۲۰ باید منتظر پلی‌استیشن بعدی باشیم، در نتیجه این که سونی برای پایان سال ۲۰۱۹ برنامه‌ی رونمایی از پلی‌استیشن ۵ را داشته باشد، دور از ذهن نیست.

مطمئنا در ماه‌های آینده، از بازی‌های سونی در رویدادهای مختلفی خواهیم شنید.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post سونی در E3 2019 شرکت نخواهد کرد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا