اخبار کسب و کار

نسخه اندروید کیبورد Gboard حالا از هوش مصنوعی بهره می‌برد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

با همه‌گیرتر شدن هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلف، شرکت‌های بیشتری خواستار بهره‌گیری از این مشخصه در محصولات خود می‌شوند. گوگل که یکی از پیشتازان این محسوب می‌شود، اعلام کرده که از حالا، نسخه اندروید کیبورد Gboard از هوش مصنوعی برای ارائه‌ی قابلیت‌های جدیدی بهره می‌برد.

طبق اعلام این شرکت، به‌لطف بهره‌گیری از هوش مصنوعی، نسخه اندروید Gboard می‌تواند کار کاربران را برای اشتراک‌گذاری گیف‌ها، ایموجی‌ها و استیکرها راحت‌تر کند. در این اپلیکیشن، با توجه به محتوای صحبت‌های انجام شده، خود Gboard گیف‌ها، ایموجی و استیکرهای مرتبط با بحث را پیشنهاد می‌دهد.

برای بهره‌گیری از این مشخصه، در حین چت کردن می‌توانید بر آیکون GIF که در سمت چپ فوقانی آن قرار دارد ضربه بزنید. با این کار، تعدادی محدودی از گیف‌ها، ایموجی و استیکرهایی که به‌نظر این اپلیکیشن مرتبط با بحث شما است، به نمایش در می‌آید.

به‌گفته‌ی گوگل، این قابلیت تا اطلاع ثانوی فقط برای زبان انگلیسی قابل استفاده است اما در آینده‌ی نزدیک، از دیگر زبان‌ها و دیگر محتواها هم پشتیبانی خواهد کرد.

منبع: Phone Arena

The post نسخه اندروید کیبورد Gboard حالا از هوش مصنوعی بهره می‌برد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا