اخبار کسب و کار

فصل سوم سریال کسلوانیا ساخته خواهد شد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

چند روز پیش شبکه نت‌فلیکس ساخت فصل سوم سریال «کسلوانیا» (Castlevania) را تایید کرد. در این فصل قرار است تعداد قسمت‌های سریال از هشت به ده قسمت افزایش یابد.

با اینکه هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره داستان و وقایع فصل سوم در اختیار نداریم، اما گفته شده که «وارن الیس» (نویسنده) و «سم دیتز» (کارگردان) همچنان در سمت خود فعالیت خواهند کرد.

فصل دوم سریال کسلوانیا توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و رضایت منتقدین و هواداران به سوی خود جلب کند. تعدادی از افراد اعتقاد دارند که این سریال، بهترین اقتباس ساخته شده از یک بازی در تاریخ تلویزیون است. بنابراین اگر شیفته حال و هوای بازی‌های کسلوانیا هستید، به هیچ وجه این سریال را از دست ندهید.

«اَدی شنکار»، تهیه‌کننده این سریال، در گفت‌و‌گویی اعلام کرد که طرفداران نباید انتظار داشته باشند که سریال، کاملا به بازی‌ها وفادار باشد. او در مصاحبه خود گفت: «با اینکه این سریال با نام کسلوانیا شناخته می‌شود، اما یک اقتباس تمام و کمال از بازی نیست و به آن ارتباط ندارد. این سریال تفسیر و تعبیر ما از دنیای کسلوانیا است و باید از آن به عنوان دنیای سینمایی کسلوانیا نام برده شود.»

شنکار همچنین در صفحه توییتر خود اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند با ساخت فصل سوم این سریال به مراسم «اِمی» راه یابند.

این خبر در زمانی اعلام شد که شبکه نت‌فلیکس تعدادی از سریال‌های معروف خود را لغو کرده است. این شبکه مدتی قبل ساخت ادامه سریال‌های «آیرون فیست» و «لوک کیج» را تنها پس از گذشت دو فصل لغو ساخت. همینطور در سویی دیگر شاهد توقف ساخت فصل سوم سریال American Vandal بودیم؛ مجموعه‌ای که توانسته بود نظر مثبت منتقدین و فعالان سینما را به همراه داشته باشد.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post فصل سوم سریال کسلوانیا ساخته خواهد شد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا