اخبار کسب و کار

دیابلو جدید یک بازی موبایل است

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

در طول مراسم افتتاحیه‌ی رویداد بلیزکان ۲۰۱۸، شرکت بازی‌سازی بلیزارد از یک دیابلو جدید رونمایی کرد. بازی Diablo: Immortal طبق گفته‌ی بلیزارد یک نقش‌آفرینی بزرگ و کامل است که برای پلتفرم‌های موبایل ساخته می‌شود. بلیزارد برنامه دارد بازی Diablo: Immortal را روی اندروید و iOS عرضه کند.

بازی Diablo: Immortal طبق گفته‌ی بلیزارد یک نقش‌آفرینی بزرگ و کامل است که برای پلتفرم‌های موبایل ساخته می‌شود.

برای ساخت این بازی موبایل جدید، شرکت بلیزارد از استودیویی دیگر کمک گرفته است. بازی Diablo: Immortal توسط شرکت Netease Games ساخته و پشتیبانی می‌شود. از نظر داستانی، این بازی قصه‌ای بین وقایع دیابلو ۲ و دیابلو ۳ تعریف می‌کند. قصه‌ی بازی حول اتفاقاتی است که پس از شکسته شدن سنگ دنیا توسط تیریل (Tyrael) روی می‌دهند.

بازی از نظر روند، شبیه به دیگر قسمت‌های دیابلو است؛ با همان زاویه‌ی دوربین ایزومتریک در سیاهچال‌های مخلتف به کشتن هیولاها و گرفتن آیتم مشغول می‌شوید. بیشتر کلاس‌های دیابلو ۳ قابل بازی هستند، به استثنای کلاس Witch Doctor. البته کلاس نکرومنسر که به صورت بسته‌ی الحاقی به دیابلو ۳ اضافه شده بود در این بازی موبایل هم وجود دارد. به نظر می‌رسد قدرت‌ها و توانایی‌های کلاس‌ها در مقایسه با دیابلو ۳ تفاوت کرده باشند. هر کلاس ۱۲ توانایی مختلف دارد و که می‌توان ۵ عدد را فعال و استفاده کرد.

بازی کاملا چند نفره و آنلاین است و بازی‌کننده‌ها می‌توانند به کمک یکدیگر سیاهچال‌های بازی را فتح کنند. بخش‌های بیرون از سیاهچال‌ها بین بازی‌کننده‌ها مشترک خواهد بود؛ یعنی در این مناطق دیگر بازی‌کننده‌ها را هم می‌بینید که مشغول گشت و گذار یا مبارزه هستند. شهر اصلی بازی وست‌مارچ است که در بسته‌ی الحاقی دیابلو ۳ با آن برخورد کرده بودیم، ولی در این بازی موبایل هنوز شهر نابود نشده است. بازی‌کننده‌ها می‌توانند در وست‌مارچ با یکدیگر تشکیل گروه دهند یا از فروشگاه‌های مخلتف، آیتم خریداری کنند.

قرار است در ابتدای عرضه بازی Diablo: Immortal هشت نقشه‌ی مختلف داشته باشد، ولی مثل هر بازی موبایل و آنلاین دیگری می‌توانیم انتظار داشته باشیم بازی مرتب آپدیت و محتوای جدید به آن اضافه شود.

می‌توانید در ادامه تریلر سینمایی و تریلر گیم‌پلی بازی Diablo Immortal را ببینید. زمان عرضه‌ی بازی مشخص نیست.

تریلر سینمایی:

دانلود

  • mp4

تریلر گیم‌پلی:

دانلود

  • mp4

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post دیابلو جدید یک بازی موبایل است appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا