اخبار کسب و کار

حسین علیشاپور: به ترانه‌های «مکش مرگ من» مجوز می‌دهند، به کار هنرمندان موسیقی اصیل نه!

رسانه نوا – حسین علیشاپور خواننده آواز ایرانی از شیوه تازه شورای شعر و ترانه با هنرمندان موسیقی اصیل انتقاد کرد.

به گزارش رسانه نوا، حسین علیشاپور خواننده موسیقی ایرانی در تازه‌ترین گفتگوی خود گفت: اخیرا آقای اللهیاری دوست آهنگسازم، شعر و آهنگی را درباره کشورمان ایران ساخته بود که البته بعد از جلساتی، کلماتی از آن را جا به جا و ترانه را مرتب کردیم و اتفاقا ترانه خوبی هم از آب درآمده و البته بنده بعد از خواندن بیش از ۲۰ آلبوم و این همه کنسرت، قادر به تشخیص این مساله هستم که چه کلامی فخامت دارد و چه کلامی ندارد. منتها با کمال تعجب به من خبر دادند ترانه را، شورای شعر و ترانه به بهانه این که شایسته نام ایران نیست رد کرده است.

وی ادامه داد: مشخص نیست شورای شعر ارشاد، چه چیزی را می بیند که ما در این کشور نمی بینیم و اصولا آیا این دوستان فکر نمی کنند که ایجاد این محدودیت ها، شرایط بد را بدتر می کند؟

علیشاپور گفت: آن چه موجب شد این ذهنیت برای من ایجاد شود این است که امروز دوست هنرمندم آقای امیر اثنی عشری تماس گرفت و گفت که شورای شعر، ترانه ای را که قرار است ایشان در کنسرت آذرماهش بخواند و موضوع ترانه مرتبط با زلزله زدگان سرپل ذهاب است، مردود برشمرده اند!

این خواننده موسیقی ایرانی در خاتمه گفت: آقایان ده ها ترانه ” مکش مرگ من ” را به سهولت مجوز می دهند؛ اما انگار اراده ای در کار است که جلوی کار هنرمندان جدی موسیقی اصیل ایرانی را بگیرند و صدالبته که این تلاش هایشان راه به جایی نمی برد.

نوشته حسین علیشاپور: به ترانه‌های «مکش مرگ من» مجوز می‌دهند، به کار هنرمندان موسیقی اصیل نه! اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا