اخبار کسب و کار

مراسم معرفی وان پلاس ۶T به خاطر مراسم اپل، یک روز زودتر برگزار می‌شود

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

دو شب پیش اپل رسما اعلام کرد که مراسمی را در تاریخ ۸ آبان برای معرفی محصولات جدید خود برگزار خواهد کرد. نکته‌ای که اهالی دنیای تکنولوژی را از یک جنبه شگفت زده کرد این بود که وان پلاس نیز قرار است مراسم معرفی گوشی خود را دقیقا در همین تاریخ برگزار کند. این اتفاق قطعا بیش از همه به ضرر وان پلاس تمام می‌شد و حالا این شرکت برای جلوگیری از تداخل دو مراسم، تاریخ مراسم خود را تغییر داده است. نکته جالب‌تر اینجاست که اپل برای اولین بار مراسمی را در شهر نیویورک برگزار می‌کند و از شانس بد وان پلاس، این شرکت نیز دقیقا در همین شهر قرار بود گوشی وان پلاس ۶T را معرفی کند.

برای جلوگیری از این تداخل، آقای Pete Lau، مدیرعامل شرکت وان پلاس، رسما اعلام کرد که مراسم معرفی گوشی جدید این شرکت یک روز زودتر یعنی در هفتم آبان ماه برگزار خواهد شد. به طور دقیق‌تر، او اعلام کرده که «نمی‌خواستیم اپل موفقیت ما را برباید».

اگرچه جلو انداختن مراسم معرفی یک محصول کمی عجیب است اما قابل توجیه نیز هست. اپل اولین شرکت تریلیون دلاری دنیاست و قطعا تمام توجهات در تاریخ ۸ آبان معطوف به این شرکت خواهد بود که چه محصولاتی را معرفی می‌کند. در طرف دیگر وان پلاس هنوز یک استارت‌آپ به حساب می‌آید. از جنبه دیگر، ممکن است بگویید اپل می‌خواهد تبلت جدید معرفی کند و این ارتباطی به وان پلاس ندارد اما خب وان پلاس هم هر شش ماه یک محصول بزرگ معرفی می‌کند و نمی‌خواهد هیجان آن توسط شرکتی دیگر دزدیده شود. آقای Lau در ادامه گفته است:

در دنیای تکنولوژی شما کارت‌های زیادی برای بازی کردن ندارید و ما نیز این بار بدشانس بودیم. چالش ما این بود که راهی پیدا کنیم تا از این موقعیت بد، بهترین نتیجه را بگیریم. برای آخر این ماه (ماه اکتبر)، صدها نفر بهترین تلاش خود را روی ساخت بهترین محصول ما در تاریخ، گذاشته بودند. هدف ما (از این تغییر تاریخ مراسم) این بود که تلاش این افراد، توجهی که لیاقتش را دارد، دریافت کند.

سوال دیگر اینجاست که هزینه بلیط و هتلی که افراد برای شرکت در مراسم ۸ آبان وان پلاس پرداخت کرده بودند چه می‌شود؟ خوشبختانه شرکت وان پلاس قول داده با تک تک حاضرین در مراسم معرفی وان پلاس ۶T ارتباط برقرار کرده و هر ضرر و زیانی که به سبب این تغییر زمان مراسم ممکن است متحمل شوند را، جبران کند. شما درباره این موضوع چه فکر می‌کنید؟ شما را نمی‌دانیم اما ما فکر می‌کنیم وان پلاس تصمیم عاقلانه‌ای گرفت که این مراسم را یک روز جلوتر انداخت.

منبع: GSMArena

The post مراسم معرفی وان پلاس ۶T به خاطر مراسم اپل، یک روز زودتر برگزار می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا