اخبار کسب و کار

حالت نیو گیم پلاس فقط یکی از قابلیت‌های جدید آپدیت اسپایدرمن است

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

حالت نیو گیم پلاس بازی اسپایدرمن، همانطور که قول داده شده بود، برای این بازی عرضه شده است. در کنار این حالت جدید، آپدیت جدید بازی Spider-Man هم‌چنین یکی دو قابلیت دیگر را هم به بازی اضافه می‌کند.

آپدیت جدید بازی، دو تروفی تازه هم به آن اضافه می‌کند.

در کنار آپدیت جدید بازی اسپایدرمن، اولین بسته‌ی الحاقی داستانی آن هم به اسم The Heist عرضه شده است که روی شخصیت بلک کت و مبارزه‌ی اسپایدرمن با او تمرکز دارد.

حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) اسپایدرمن به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد تا با حفظ لباس‌ها، گجت‌ها، مهارت‌ها و دستکاری‌هایی که آزاد کرده‌اند، یک بازی جدید را شروع کنند؛ طوری که برای مثال از همان ابتدای کار می‌توان از آخرین لباس آزاد شده استفاده کرد و اسپایدرمن را در میان‌پرده‌های ابتدای بازی، با لباس‌های تازه‌ای دید.

یک درجه‌ی سختی تازه هم به بازی اضافه شده و درجه‌ی سختی آسان هم کمی آسان‌تر شده است. درجه‌ی سختی جدید Ultimate Difficulty سخت‌ترین حالت بازی خواهد بود. از آن طرف هم درجه‌ی سختی آسان، با توجه به بازخورد بازی‌کننده‌ها، حتی ساده‌تر شده است.

آپدیت جدید بازی، دو تروفی تازه هم به آن اضافه می‌کند. یک تروفی جدید برای تمام کردن بازی روی حالت نیو گیم پلاس است و یک تروفی دیگر هم برای اتمام بازی روی درجه‌ی سختی Ultimate آن.

تغییرات کوچک و بزرگ در آپدیت جدید بازی اسپایدرمن کم نیستند. فیلترها، استیکرها و قاب‌های جدیدی به حالت عکاسی بازی اضافه شده‌اند. هم‌چنین می‌توان استیکرها را چرخاند. امکان استفاده از کلید جهت دار چپ به عنوان یک میان‌بر برای ورود به حالت عکاسی هم یکی دیگر از تغییرات آپدیت جدید بازی است.

بازی Spider-man ps4

حل مجموعه‌ی زیادی از باگ‌های فنی و بالانس میزان سلامتی و قدرت حرکات مختلف اسپایدرمن هم از دیگر تغییرات آپدیت جدید است.

بازی Spider-Man به صورت انحصاری روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شده و چه از سوی منتقدان و چه از سوی بازی‌کننده‌ها بازخورد شگفت‌انگیزی گرفته است.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post حالت نیو گیم پلاس فقط یکی از قابلیت‌های جدید آپدیت اسپایدرمن است appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا