اخبار کسب و کار

سایت‌های مطرح در مورد گوشی‌های پیکسل ۳ چه می‌گویند؟

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

مدتی پیش جدیدترین پرچم‌داران شرکت گوگل یعنی پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس‌ال رسماً معرفی شدند و خیلی سریع، کارشناسان سایت‌ها و رسانه‌های مختلف نقد و بررسی‌های خود را منتشر کردند. به نظر می‌رسد گوگل برای این گوشی‌ها تصمیم گرفته تغییرات زیادی را اعمال نکند و فقط بخش‌های مشکل‌زا را اصلاح کند و بخش‌های پرطرفدار-مانند دوربین باکیفیت-را بهبود ببخشد. همچنین بزرگ بودن بریدگی نمایشگر در پیکسل ۳ ایکس‌ال توجهات بسیار زیادی را جلب کرده است.در ادامه می‌توانید بخش‌های کوچکی از نقد و بررسی‌های کارشناسان را در رابطه با نسل جدید گوشی‌های پیکسل بخوانید.

خب، آیا گوگل توانسته حضور این بریدگی نمایشگر بزرگ را توجیه کند؟ شاید، ولی نتوانسته توضیحات منطقی‌ای را برای اندازه‌ی بسیار بزرگ آن ارائه کند. سیستم فیس آی‌دی موجود در آیفون یک دلیل منطقی برای بزرگ بودن بریدگی نمایشگر این گوشی‌ها است. با این حال، من مشکلی با این بریدگی ندارم و خیلی سریع به حضور آن عادت کردم. اگر واقعاً از آن متنفر هستید، در بخش تنظیمات می‌توانید کاری کنید که این بریدگی مخفی شود.

شاید در مورد برخی عکس‌ها بتوان دوربین گوشی‌های دیگر را ترجیح داد، اما به‌صورت کلی، دوربین پیکسل ۳ ثبات بیشتری دارد. این دوربین جزییات مناظر را بدون زیاده‌روی در افکت HDR ثبت می‌کند. از همه مهم‌تر، من به دوربین پیکسل ۳ بیش از دوربین گوشی‌های دیگر اعتماد دارم. دوربین پیکسل ۲ بهترین دوربین در بین گوشی‌های سال گذشته بود و به نظر می‌رسد دوربین پیکسل ۳ هم بهترین دوربین برای تمام سال خواهد بود.

SlashGear

اگر کاربر اندروید هستید، باید دلیل بسیار خوبی برای نخریدن پیکسل ۳ یا پیکسل ۳ ایکس‌ال داشته باشید. برای برخی از کاربران، بریدگی نمایشگر مدل ایکس‌ال آن‌قدر بد است که قید خرید این گوشی را می‌زنند، ولی خیلی از کاربران هم مشکلی با آن ندارند. در هر صورت این موضوع به سلیقه‌های شخصی برمی‌گردد.

اما چیزی که می‌توان با قطعیت گفت این است که هر دوی این گوشی‌ها تجربه‌ی کاربری بسیار خوبی را به ارمغان می‌آورند. سال گذشته، تمرکز گوشی‌های گوگل عمدتا بر بخش نرم‌افزار بود و از لحاظ بدنه و طراحی حرف زیادی برای گفتن نداشتند. اما حالا گوشی‌های پیکسل ۳ از بدنه‌های جذاب و باکیفیتی بهره می‌برند و حس مالکیت یک گجت پرچم‌دار را به کاربران منتقل می‌کنند.

TechCrunch

اولین چیزی که در ظاهر پیکسل ۳ ایکس‌ال توجهات را جلب می‌کند، بریدگی نمایشگر بسیار بزرگ آن است. به نظر می‌رسد دوربین سلفی دوگانه آن‌قدر برای گوگل مهم بوده که تن به تعبیه‌ی چنین مشخصه‌ای داده است. دوربین‌های دوگانه می‌توانند قابلیت‌های زیادی داشته باشند که از بین آن‌ها می‌توانیم به تشخیص عمق برای واقعیت افزوده و شاید سیستم تشخیص چهره اشاره کنیم. اما در حال حاضر، این دو دوربین برای ثبت سلفی‌های نیمه حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند.

WIRED

گوشی‌های پیکسل ۳، بیش از هر گوشی دیگری که گوگل ساخته، نشان می‌دهد که در صورت بهره‌گیری از نرم‌افزارهای پیشرفته، حتی وقتی که ارتقاهای سخت‌افزاری چندان چشمگیر نیست، می‌توان تجربه‌ی کاربری بسیار بهتری را به ارمغان آورد. این گوشی بی‌نقص نیست، ولی نکته‌ی مهم گوشی‌های مبتنی بر نرم‌افزار هم همین است؛ این که می‌توانند طی مرور زمان بهتر و بهتر شوند.

CNET

هرچند هر دوی این گوشی‌ها از نمایشگر اولد بهره می‌برند، اما رنگ‌های موجود در نمایشگر پیکسل ۳ ایکس‌ال کمی «سردتر» از رنگ‌های نمایشگر پیکسل ۳ است. وقتی که این دو گوشی را در کنار هم قرار می‌دهیم، می‌توانیم ببینیم که قرمزهای نمایشگر پیکسل ۳ زنده‌تر هستند و سفیدها خالص‌تر محسوب می‌شوند. البته این موضوعی به خودی خود قابل تشخیص نیست و فقط در هنگامی که این دو گوشی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، می‌توان متوجه این موضوع شد.

در مورد بریدگی هم باید بگویم که خیلی سریع با حضور آن کنار آمدم. این بریدگی بدون شک ضخیم‌ترین بریدگی‌ای است که تابه‌حال دیده‌ام. البته بهره‌گیری از بریدگی ضخیم به جای بریدگی عریض، فضای بیشتری در طرفین آن ایجاد می‌کند و آیکون‌های بیشتری می‌توانند در نوار نوتیفیکیشن‌ها ظاهر شوند.

منبع: Android Beat

The post سایت‌های مطرح در مورد گوشی‌های پیکسل ۳ چه می‌گویند؟ appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا