اخبار کسب و کار

حمزه یگانه با گروه نایما به صحنه می‌رود

رسانه نوا – حمزه یگانه آهنگساز و سرپرست گروه نایما از کنسرت این گروه پس از ماه‌های محرم و صفر خبر داد.

به گزارش رسانه نوا به نقل از هنر آنلاین حمزه یگانه آهنگساز، نوازنده پیانو و سرپرست گروه نایما گفت: هم‌اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت هستیم که به احتمال زیاد بعد از ایام محرم و صفر به اجرای برنامه می‌پردازیم.

یگانه درباره قطعاتی که قرار است در این کنسرت اجرا شود، خاطرنشان کرد: در این کنسرت ۱۲ قطعه به‌صورت تلفیقی اجرا می‌شود و نام بعضی از قطعات “شکار آهو” و “بارون بارونه” و… است. همچنین چند قطعه در این کنسرت اجرا می‌شود که قطعاتی از آلبوم آخر گروه نایما است و در سبک تلفیقی است.

این نوازنده درباره اعضا و نوازندگان این گروه گفت: در این کنسرت حمزه یگانه (پیانو و کیبورد)، امین طاهری (درامز)، آرین کشیشی (گیتار باس) و شهریار صیقلانی (وکال) از اعضا و نوازندگان گروه هستند، همچنین من به‌عنوان سرپرست با این گروه همکاری می‌کنم.

آخرین آلبوم حمزه یگانه دو سال گذشته با عنوان “کاهگل” منتشر شد که یگانه برای ساخت آن‌ها از سازهای تنبک، نی، دایره و دوزله به نوازندگی کاوه سروریان، گیتار فرتلس و گیتار جز با نوازندگی ماهان میرعرب استفاده کرد و خودش هم علاوه بر آهنگسازی و تنظیم، نواختن پیانو را بر عهده داشت. یگانه در گروه‌های مثل آبرنگ داماهی نیز فعالیت داشته است.

نوشته حمزه یگانه با گروه نایما به صحنه می‌رود اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا