اخبار کسب و کار

سوییچ با طرح دیابلو عرضه می‌شود

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

عرضه‌ی دیابلو ۳ روی کنسول نینتندو سوییچ موضوع کوچکی نیست. نینتندو و شرکت بازی‌سازی بلیزارد هم که از این موضوع و تقاضای زیاد برای عرضه‌ی دیابلو روی سوییچ خبر داشتند، تصمیم گرفته‌اند نسخه‌ای از ویژه از این کنسول به همین مناسبت عرضه کنند. نینتندو خبر داده است که در روز عرضه‌ی دیابلو ۳ برای سوییچ، یک باندل سوییچ هم عرضه خواهند کرد.

باندل سوییچ دیابلو ۳ قیمتی ۳۶۰ دلاری خواهد داشت.

نسخه‌ی ویژه‌ی سوییچ برای دیابلو ۳، هم روی داک کنسول و هم روی خود کنسول، طرح‌هایی از این بازی را جای داده است. در کنار این کنسول، این باندل سوییچ یک کیف با طرح دیابلو هم دارد. به جای نسخه‌ی فیزیکی و کارتریج، نینتندو روی این بسته یک نسخه‌ی دانلودی از بازی را قرار داده است. باندل سوییچ دیابلو ۳ قیمتی ۳۶۰ دلاری خواهد داشت.

بازی Diablo III: Eternal Collection که در روز دوم نوامبر برای سوییچ عرضه می‌شود، شامل تمام محتوای دانلودی و آپدیت‌های مختلف بازی است؛ یعنی نه تنها بسته‌ی الحاقی Reaper of Souls در این نسخه قرار دارد، بلکه شاهد محتوای دانلودی Rise of the Necromancer هم در این نسخه هستیم.

نسخه‌ی سوییچ بازی هم‌چنین آیتم‌هایی نینتندویی مثل زره گانن از بازی زلدا و چند آیتم دیگر را در خودش جای داده است.

دقیقا در روز عرضه‌ی این باندل، قرار است جدیدترین شماره‌ی مجموعه بازی‌های Smash Bros عرضه شود. نینتندو برای این بازی هم یک باندل در نظر گرفته است.

در ادامه می‌توانید تریلری که برای معرفی بسته سوییچ دیابلو ۳ منتشر شده است را ببینید.

دانلود

  • mp4

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post سوییچ با طرح دیابلو عرضه می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا