اخبار کسب و کار

مستند جی‌تی‌ای ۵ ساخته می‌شود

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

شرکت فیلم‌سازی «سالن پیکچرز» (Salon Pictures) خبر از ساخت یک مستند بر اساس آخرین قسمت مجموعه بازی‌های جی‌تی‌ای داده است. این مستند که «بازی میلیارد دلاری» (The Billion Dollar Game) نام گرفته، قرار است به ساخت و عرضه‌ی بازی جی‌تی‌ای ۵ و تاثیر بزرگ فروش این بازی روی صنعت سرگرمی بپردازد.

اولین بار نیست که یک مستند از روی مجموعه‌ی جی‌تی‌ای ساخته می‌شود.

مستند The Billion Dollar Game توسط «راب رایان» (Rob Ryan) کارگردانی می‌شود و فیلم‌برداری آن از همین حالا شروع شده است. قرار است مستند جی‌تی‌ای ۵ شامل مصاحبه‌های مختلف و تصاویر آرشیوی باشد. راب رایان، کارگردان این مستند، پیش از این پروژه‌های مستند مختلفی را کارگردانی کرده است که جدیدترین آن به اسم Breaking Habits بازخوردهای بسیار خوبی گرفته است. این مستند به گروهی از راهبان می‌پردازد که ماریجوانا پرورش می‌دهند.

اطلاعات بیشتری از مستند جی‌تی‌ای ۵ در اختیار نداریم و نمی‌دانیم که دقیقا چه چیزی قرار است نشان‌مان دهند و از چه موضوعی صحبت خواهد کرد. با این حال، قرار است شرکت سالن پیکچرز مستند The Billion Dollar Game را ماه آینده در فستیوال American Film Market به صورت رسمی معرفی کند.

اولین بار نیست که یک مستند از روی مجموعه‌ی جی‌تی‌ای ساخته می‌شود. بی‌بی‌سی هم یکی دو سال پیش یک مستند حول بازی جی‌تی‌ای ساخته بود که دعواهای حقوقی تهیه کننده‌ی این مجموعه (سم هاوسر) را بررسی می‌کرد. سم هاوسر در این مستند که The Gamechangers نام داشت، توسط دنیل رادکلیف به تصویر کشیده شده بود.

راک‌استار پس از پخش مستند The Gamechangers گفت که چندان از این مستند و چگونگی به تصویر کشیدن آن‌ها راضی نبودند. در حال حاضر هم به نظر نمی‌رسد که شرکت بازی‌سازی راک‌استار گیمز هیچ دخالتی در ساخت این مستند جدید داشته باشد.

بازی جی‌تی‌ای ۵ (Grand Theft Auto V) سال‌هاست که به عنوان موفق‌ترین محصول صنعت سرگرمی تاریخ شناخته می‌شود و هیچ ساخته‌ی دیگری، از بازی‌ها گرفته تا موسیقی و سینما، نتوانسته است موفقیت تجاری جی‌تی‌ای ۵ را تکرار کند. تصور نمی‌کنیم خود راک‌استار هم بتواند این موفقیت را دوباره تکرار کند.

منبع: Screendaily

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post مستند جی‌تی‌ای ۵ ساخته می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا