اخبار کسب و کار

بازی‌های Command & Conquer شاید بازسازی و دوباره عرضه شوند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

شرکت بازی‌سازی الکترونیک آرتز اساسا مجموعه‌ی Command & Conquer و زیرمجموعه‌های آن مانند بازی جنرالز را نابود کرده است. اینکه شماره‌ها و قسمت‌های جدیدی در این مجموعه ساخته نمی‌شود به کنار، الکترونیک آرتز حتی سال‌هاست که استودیوی سازنده‌ی بازی Command & Conquer را منحل کرده است. با این حال، شاید به زودی شاهد عرضه‌ی دوباره یا بازسازی قسمت‌های کلاسیک این مجموعه باشیم.

دو سال آینده، سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه بازی‌های Command & Conquer است. الکترونیک آرتز گفته است که در حال حاضر مشغول بررسی برنامه‌ها و ایده‌های مختلفی برای این سالگرد است و ممکن است که بازی‌های قدیمی این مجموعه را بازسازی کنند.

دو سال آینده، سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه بازی‌های Command & Conquer است.

این خبر را یکی از تهیه کننده‌های الکترونیک آرتز در رددیت اعلام کرده است. در رددیت مختص مجموعه‌ی Command & Conquer، «جیمز وسلا»، که پیش از این روی بازی‌هایی مثل Command & Conquer 3 و Red Alert 3 کار کرده است، درباره‌ی آینده‌ی این مجموعه صحبت کرده.

او در رددیت نوشته است: «احتمالا بیشتر شما خبر دارید که اخیرا از بازی موبایل Command & Conquer: Rivals رونمایی کرده‌ایم که در دنیای این مجموعه اتفاق می‌افتد. پس از رونمایی این بازی، بازخوردهای شما را شنیدیم: می‌دانیم که می‌خواهید بازگشت این مجموعه به کامپیوتر را ببینید.»

در همین راستا، قرار نیست الکترونیک آرتز بازی جدید بسازد، بلکه شاید بازی‌های کلاسیک مجموعه را به صورت بازسازی شده دوباره عرضه کنند.

مجموعه بازی‌های Command & Conquer در سال ۱۹۹۵ کار خود را شروع کرده‌اند. بازی‌هایی مثل بازی جنرالز (Generals) یا Red Alert از زیر مجموعه‌های Command & Conquer محسوب می‌شوند و خود این مجموعه هم بازی‌های زیاد و مختلفی داشته است؛ بازی‌هایی که آخرین شماره‌های آن اصلا بازخوردهای خوبی نداشتند و نهایتا منجر به نابودی مجموعه شدند.

منبع: یوروگیمر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post بازی‌های Command & Conquer شاید بازسازی و دوباره عرضه شوند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا