اخبار کسب و کار

شب «مرتضی حنانه» برگزار می‌شود

رسانه نوا – مرتضی حنانه (موسیقی‌دان و آهنگساز ایرانی) ۲۴ مهرِ ۲۹ سال پیش چشم از جهان فروبست و خانه فرهنگ و هنر کارفه سه‌شنبه ۲۴ مهر به همین بهانه میزبان علاقه‌مندان او می‌شود.

به گزارش رسانه نوا، شب زنده‌یاد مرتضی حنانه (موسیقی‌دان و آهنگساز ایرانی)، روز سه‌شنبه ۲۴ مهر، همزمان با سالروز درگذشت این هنرمند شهیر موسیقی ایران در «خانه فرهنگ و هنر کارفه» برگزار می‌شود.
امیر آهنگ که آخرین شاگرد مرتضی حنانه بوده، در این جلسه ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره زنده‌یاد مرتضی حنانه که ۲۹ سال پیش در چنین روزی دیده از جهان فرو بست، به جایگاه و تأثیر منحصر به فرد او در موسیقی و سینما می‌پردازد.

امیر آهنگ متولد ١٣۴٨ در تهران و فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقی در رشته ساز تخصصی ویولن کلاسیک، مدرس موسیقی، آهنگساز، تنظیم‌کننده، رهبر گروه کر و ارکستر است که پایه‌گذار و سرپرست گروه کُر ۳۷۴ نفره تهران، گروه همسُرایان ملی و ارکستر آهنگ حنانه است.

این برنامه ساعت ۲۰ در خانه فرهنگ کارفه برگزار می‌شود. حضور در این مراسم برای عموم آزاد و رایگان است؛ اما به‌علت ظرفیت محدود، باید پیش از حضور از طریق شماره تماس‌های ۰۲۱۸۸۳۴۷۵۷۰ و ۰۹۱۲۷۳۷۱۴۳۹ رزرو شود.

نوشته شب «مرتضی حنانه» برگزار می‌شود اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا