اخبار کسب و کار

شبکه NBC مسابقه بزرگ آهنگسازی راه اندازی می‌کند

رسانه نوا – شبکه NBC آمریکا قصد دارد یک مسابقه موسیقایی با هدف کشف بهترین آهنگسازان جهان راه بیاندازد.

به گزارش رسانه نوا به نقل از مهر، شبکه NBC آمریکا به منظور کشف استعدادهای جدید در عرصه موسیقی و آهنگسازی، درصدد ساخت یک مسابقه بزرگ موسیقی است.

در هر قسمت این مسابقه پنج آهنگساز، اثر خود را پیش روی سه تهیه‌کننده موسیقی و یک خواننده بزرگ که هر هفته مهمان برنامه است اجرا می کنند. متن آهنگ، تنظیم و ملودی همگی از مواردی هستند که از سوی این تیم مورد سنجش قرار می‌گیرد.

بعد از پایان اجراها، سه آهنگساز به انتخاب خواننده آن هفته به مرحله بالاتر راه پیدا می کنند و بر اساس جنس کارشان هر کدام تحت هدایت و رهبری یک تهیه‌کننده موسیقی قرار می گیرند تا آهنگ خود را هر چه بیشتر بهبود بخشیده و تکمیل کنند. در نهایت یک نفر به عنوان برنده شناخته شده و آهنگ او به صورت حرفه ای ضبط و به عنوان تک آهنگ بعدی خواننده مهمان برنامه عرضه می شود.

NBC تا کنون ۱۱ قسمت از این مسابقه را برای فصل اول سفارش داده است. آدری موریسی سازنده مسابقه موفق The Voice یکی از تهیه‌کنندگان این شوی جدید است.

مردیت اهر رییس بخش تلویزیونی یونیورسال که NBC زیرمجموعه آن است در این باره گفت: آهنگسازان موسیقی را شکل می دهند و داستان های هر نسل را بیان می کنند و حالا ما پرده ها را کشیده‌ایم تا استعدادهای جدید این عرصه وارد شوند. Songland بدون شک منبع الهام عاشقان موسیقی خواهد بود و سپاسگزاری ما از آهنگ های مورد علاقه مان را بیشتر خواهد کرد.

نوشته شبکه NBC مسابقه بزرگ آهنگسازی راه اندازی می‌کند اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا